+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ordinace, čekárny na míru

Klíčová slova: ordinacni nabytek, ordinace, cekarny, recepce

E-mail: martinlanc@ordinace-cekarny.cz

Datum vloľení do katalogu: 25. kv?tna 2009

Popis: Ordinační nábytek, nábytek a vybavení do ordinace stomatologů, praktických lékařů, nemocnic, sanatorií, léčeben, lázní. Zaměření ordinace, konzultace návrhu, výroba a odborná montáž. Designové řešení pro typické i atypické prostory.

Web: www.ordinace-cekarny.cz

Další související informace

Angína pectoris

Angína pectoris – Projevuje se nepříjemnými pocity na hrudníku, ku kterým dochází v době, když se sníží krevní kyslík v oblasti srdečního svalu. Tento druh onemocnění se dělí na dva typy. Při léčení angíny pectoris je důležitá přesná diagnóza. Léky v kombinaci se změnou životního stylu by vám mohli s tímto problémem pomoci.

Opar a jeho léčba

Opar – Na světe existuje několik různých druhů virů, které způsobují tento nepříjemný problém. V případě, že se opar neléčí nastávají v jeho okolí bolesti. Opary se dělí na dva typy, které jsou to, se dočtete i s mnoha dalšími informacemi v následujícím článku.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Načítání trvalo 0.0929 sekund.