+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oriflame

Klíčová slova: Oriflame, Kroměříž,registrace, přírodní, kosmetika

E-mail: oriflamejana@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2010

Popis: Chcete nakupovat za výhodnější ceny? Staňte se členy Oriflame! Přírodní švédská kosmetika Oriflame nabízí vysoce kvalitní výrobky. Nakupujte Oriflame levně. Registrací u Oriflame získáte možnost objednávat pro sebe a své známé kosmetiku o 30% výhodněji. Každé 3 týdny Vám přijde zdarma nový katalog s novinkami u Oriflame. Výrobky můžete objednat on-line přes internet. Registrace Vás nezavazuje k žádným pravidelným odběrům!

Web: www.oriflame-kromeriz.cz

Další související informace

Přírodní kosmetika

žena, kosmetika, přírodní, líčeni – Přírodní účinná kosmetika proti vráskám ETANI Vyhladí vrásky, osvěží, hydratuje a vyživuje Vaši pleť a zpomalí příznaky stárnutí. Luxusní čistě přírodní kosmetika ETANI je díky svému čistě přírodnímu složení a příznivé ceně ideální pro průběžnou redukci vrásek a viditelné omlazení pleti. Pro zákazníky, kteří chtějí kvalitu a výsledek.

Kosmetika Oriflame o 30%

Oriflame, kosmetika, Avon, spolupráce, přivýdělek – Přírodní kosmetika Oriflame o 30% výhodněji pro všechny registrované. Nezáleží na výši objednávky. Registrace nezavazuje k pravidelným odběrům. Výhodná spolupráce pro všechny od 15ti let. Registrace nezavazuje k žádným pravidelným odběrům!

Načítání trvalo 0.0576 sekund.