+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ortézy Orthopom

Klíčová slova: ortézy, bandáže, ochrana kloubů

E-mail: info@ortezy-bandaze.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2009

Popis: Zdravotní a sportovní ortézy a bandáže pro poškozené klouby a vazy, pro pooperační, konzervativní léčbu a rehabilitaci. Použití ortéz a bandáží se neomezuje pouze na léčení následků zranění ale je také důležitým preventivním prvkem pro sportovce.

Web: ortezy-bandaze.cz

Další související informace

Novatec - ochrana zboží

ochrana zboží, odcizení, krádež – Kompletní řešení zabezpečení a ochrany zboží proti odcizení. Kabelová ochrana, lepící etikety RF a AM, ochranné obaly PATACO, pevné etikety RF a AM, systémy počítání zákazníků, uvolňovače, deaktivátory, zabezpečení NTB a monitorů.

NANOIMPREG spol. s r.o

Nanotechnologie, ochranné nástřiky, ochrana fasád – Provádíme profesionální ochranné nástřiky nejmodernější Nanotechnologií na všechny známé povrchy a materiály které máme v nabídce. Jsme připraveni jednat a řešit o zakázce v případě zvláštních nebo jinak netradičních povrchů materiálů dle dalších specifikacích zákazníka přímo na místě, kdy provedeme sondu pro zjištění struktury a složení daných ploch,materiálů a povrchů.

Blog Rehasport

bandáž, bandáže, ortéza, ortézy, Mueller, rehaspor – Jistě jste si všimli, že v naší produktové řadě se nachází ortézy a bandáže od americké společnosti MUELLER. Ortézy a bandáže jsme zařadili do naší nabídky díky rostoucímu zájmu ze strany zákazníku a to jak z řad profesionálních sportovců, tak sportovců rekreačních.

Načítání trvalo 0.0807 sekund.