+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ortézy Orthopom

Klíčová slova: ortézy, bandáže, ochrana kloubů

E-mail: info@ortezy-bandaze.cz

Datum vloľení do katalogu: 11. listopadu 2009

Popis: Zdravotní a sportovní ortézy a bandáže pro poškozené klouby a vazy, pro pooperační, konzervativní léčbu a rehabilitaci. Použití ortéz a bandáží se neomezuje pouze na léčení následků zranění ale je také důležitým preventivním prvkem pro sportovce.

Web: ortezy-bandaze.cz

Další související informace

Awen Professional Guards

bezpečnost, ostraha, ochrana osob, security, guard – Bazpečnostní agentura Praha. Jsme vysoce profesionální bezpečnostní firma. Potřebujete zajistit bezpečnost Vaší nebo Vašeho majetku? Jsme tu pro Vás a vše zajistíme s maximální možnou profesionalitou.

Laminace a vazba na počkání

laminace, laminování, ochrana papíru – Vše o laminaci, laminace v lesklém i matném provedení a kroužková vazba na počkání, laminace malých i velkých nákladů, on-line ceník, výhodné ceny. Větší a velké náklady realizujeme do 48 hodin nebo dle dohody se zákazníkem.

Ochrana sluchu Ear Defender

Ochrana sluchu, zátkové chrániče sluchu – Ear Defender nabízí kvalitní produkty za přijatelné ceny, které při správném používání zaručí vysokou ochranu vašim uším. Skupina produktů Ear Defender (ED) zahrnuje kvalitně zpracované modely sluchátek a zátkových chráničů.

Načítání trvalo 2.3194 sekund.