+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

ORTOPEDIE - REHABILITACE

Klíčová slova: Rehabilitace, Rehabilitace Praha, Ortopedie, Ortop

E-mail: sskatalogy@cstech.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. b?ezna 2011

Popis: OPR Centrum – naším oborem je rehabilitace, ortopedie, fyzioterapie, podiatrie, léčba krevní plazmou, systém MFK, vložky formthotics apod. ORP centrum Praha je profesionální lékařské centrum, jehož předností je vybraný tým lékařů (z oborů ortopedie, rehabilitace i neurochirurgie) a fyzioterapeutů. V oborech ortopedie, rehabilitace a podiatrie máme bohaté zkušenosti. Jsme specialisty na obory ortopedie, rehabilitace a podiatrie, mezi naše činnosti patří i léčba krevní plazmou.

Web: www.orpcentrum.cz/

Další související informace

Rehabilitační metody

rehabilitace, kurz, vzdělání, sloupková korekční – Stránky o inovativních přístupech a metodách z oblasti rehabilitace, které vznikly jako výsledek dlouholeté praxe v dané oblasti.Najdete zde informace o nových metodách a postupech, připravovaných školeních a workshopech, které budou navazovat na nově vytvořené terapie.

Fyziostart

rehabilitace,skupinové cvičení,bolest,zada,fyzio – rehabilitace v Brně, zdravotní skupinové cvičení v Brně, měkké techniky, neurologická domácí fyzioterapie, řešení problémů nespecifických bolesti zad, domácí idividuální rehabilitace v Brně, úprava svalové dysbalance, správne držení těla

Načítání trvalo 0.2112 sekund.