+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Osobní dozimetry

Klíčová slova: Dozimetrie, osobní dozimetrie, dozimetry

E-mail: tereza.venerova@peckadesign.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ?nora 2009

Popis: Služba osobní dozimetrie zabezpečuje komplexní monitorování pracovišť se zdroji ionizujícího záření. V rámci školicího střediska zajišťujeme odborná školení na téma dozimetrie a jaderná ochrana ve zdravotnictví.

Web: www.dozimetrie.cz/

Další související informace

Autopůjčovna Praha

půjčovna, osobní auta, limuzíny, – Nabízíme bezkonkurenční nabídku zapůjčení vozů od základních až po luxusní, limuzíny a minivany pro osm osob, kterém Vám v Praze přistavíme zcela zdarma. Současně našimi vozy zajišťujeme přepravu osob dle vašich požadavků a transfery z letiště s anglicky i španělsky mluvícími řidiči

AZ pneu s.r.o.

pneumatiky, pneu, disky, kola, alu, osobní pneu – Prodejce pneumatik pro osobní, off-road, užitková vozidla a motocykly, alu disky a plechová kola od více než 30ti výrobců. Internetový a zásilkový obchod s dodáním do 1-2 dnů. Testy pneu v češtině. Doporučení,novinky a rady pro motoristy.Sezónní výprodeje. Kamenné obchody v Opavě a na Slovensku v Bratislavě.

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

Načítání trvalo 0.0771 sekund.