+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Osobní trenér Praha 1

Klíčová slova: osobní trenér praha, fitness trenér praha, cvičení

E-mail: info@romannesvadba.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2012

Popis: Trenér kulturistiky a osobní fitness trenér praha 1 Vám nabízí výživové poradenství, poradenství v oblasti fitness, budování postavy, redukční program, kondiční program, regenerace, jóga, zdravotní cvičení, odstranění, bolestí zad, cvičení doma.

Web: romannesvadba.cz/osobni-trener-praha-1.htm

Další související informace

AZINZERT.CZ - Zdraví

zdraví, hubnutí, diety, masáže, kosmetika, cvičení – Zdraví a krása, inzerce služeb a produktů v kategoriích cvicení, doplňky výživy, diety, hubnutí, kosmetické služby, léčivé rostliny a byliny, masáže, parfémy, kosmetiské přípravky, sauny, solaria, zdravotnické potřeby a pomůcky, zdravotnické přístroje, ...

Hubnutí a pohyb

hubnutí, dieta, cvičení, pohyb – Lidské tělo je vyvinuto k pohybu a aktivitě. Po tisíciletí žil člověk v podmínkách, kdy náročná tělesná činnost znamenala přežití. Dnešní sedavý způsob života tělu neprospívá a brzy se na něm nepříznivě projeví. Přibýváme na váze, svaly se promění v tuk, začínají nás bolet záda, klouby, hlava, zvyšuje se riziko nemocí srdce a cév, cukrovky, rakoviny tlustého střeva. Pravidelná pohybová aktivita má naopak ochranný vliv na zdraví – podporuje redukci hmotnosti, posiluje svaly a zlepšuje pohyblivost kloubů, zlepšuje psychický stav a schopnost zvládat stres, snižuje riziko onemocnění srdce a cév, snižuje krevní tlak, snižuje hladinu krevního cukru, je prevencí cukrovky a zabraňuje rozvoji osteoporózy.

Účinná dieta

Hubnutí, pohyb, cvičení, spirulina, koktejly – Účinná dieta - web o zdravém a efektivním hubnutí. Rady, jak rozpoznávat kvalitní přípravky na hubnutí a doplňky stravy. Informace o koktejlech na hubnutí se spirulinou, které patří mezi nejefektivnější variantu zdravého hubnutí.

Načítání trvalo 0.0604 sekund.