+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Osobní trenér Praha 1

Klíčová slova: osobní trenér praha, fitness trenér praha, cvičení

E-mail: info@romannesvadba.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. dubna 2012

Popis: Trenér kulturistiky a osobní fitness trenér praha 1 Vám nabízí výživové poradenství, poradenství v oblasti fitness, budování postavy, redukční program, kondiční program, regenerace, jóga, zdravotní cvičení, odstranění, bolestí zad, cvičení doma.

Web: romannesvadba.cz/osobni-trener-praha-1.htm

Další související informace

Qi Gong

Qi Gong, cvičení – Léčebným cvičením Qi Gong, které má stejné pozadí jako tradiční čínská medizína, můžeme dosáhnout plnohodnotného vitálního života, a to skrze určité pohyby, dechvé techniky a vedení naší pozornosti. Vyzkoušejte naše cvičení.

Bradavice

Bradavice – Mnoho lidí trpí tímto nepříjemným problémem. Ve většině případů představují jen estetický problém. Bohužel jsou i tací, kterým bradavice znemožňují normálně fungovat ve své každodenní činnosti. S těmito potíže by jste se jednoznačně měli poradit se svým lékařem, aby vám doporučil, jak se bradavic účinně zbavit.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Načítání trvalo 0.0623 sekund.