+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OVODERM - léčivá mast

Klíčová slova: Ovoderm atopický ekzém popáleniny strie ekzémy

E-mail: info@ovoderm.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Ovoderm pomáhá při atopickém ekzému, popáleninách a hojení jizev. Jeho složení je naprosto přírodní bez jakýchkoli konzervantů a nejen proto je vhodný také pro alergiky a malé děti. Díky unikátní receptuře má mast Ovoderm výborné regenerační účinky na všechny druhy pokožky.

Web: www.ovoderm.cz

Další související informace

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Strie

ako na strie, strie – Strie majú schopnosť deň čo deň brať úsmev mnohým ženám, ktoré si zakladajú na estetickej stránke svojej telesnej schránky. Ide o červené či ružové trhlinky v koži, ktoré časom vyblednú a javia sa navonok strieborne

Načítání trvalo 0.0597 sekund.