+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OVODERM - léčivá mast

Klíčová slova: Ovoderm atopický ekzém popáleniny strie ekzémy

E-mail: info@ovoderm.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?ervence 2010

Popis: Ovoderm pomáhá při atopickém ekzému, popáleninách a hojení jizev. Jeho složení je naprosto přírodní bez jakýchkoli konzervantů a nejen proto je vhodný také pro alergiky a malé děti. Díky unikátní receptuře má mast Ovoderm výborné regenerační účinky na všechny druhy pokožky.

Web: www.ovoderm.cz

Další související informace

Atopický ekzém

atopický ekzém, lišej, onemocnění kůže – Atopický ekzém (lidově zvaný lišej) je jedním z druhů ekzémů, tzn. kožních onemocnění, které jsou velmi nepříjemné. Příčin tohoto úporného onemocnění je mnoho, i zkušený dermatolog má problém je mnohdy správně určit. Atopický ekzém je onemocnění dlouhodobé, často celoživotní a střídají se u něj období klidu a tzn. vzplanutí. Každý, kdo zná Atopický ekzém, udělá vše, aby se tohoto nepříjemného průvodce svým životem zbavil. Co tedy můžeme dělat?

První Lékárna

léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, lékárna – První Lékárna – lékárna online – volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetika, vitamíny, dětská výživa a mnoho dalších. Na těchto webových stránkách můžete využít vyhledávač pro vyhledání léků podle symptomů, účinných látek a zdravotních potíží.

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Načítání trvalo 0.0656 sekund.