+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ovulační testy.cz

Klíčová slova: ovulační, těhotenský, test, ovulace, plodné dny,

E-mail: info@ovulacnitesty.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. srpna 2009

Popis: Internetový prodej velmi kvalitních ovulačních a těhotenských testů značky Wondfo určených pro předpověď ovulace, stanovení plodných dnů a zjištění těhotenství. Ovulační testy Vám pomohou zvýšit Vaši šanci na otěhotnění.

Web: www.ovulacnitesty.cz

Další související informace

LKVB6 za 370 Kč

lkvb6, klas, acidophilus, super bromelain, – LKVB6 a další produkty firmy Klas za velkoobchodní ceny. V nabídce jsou tyto produkty: LKVB6, Super Bromelain, Acidophilus, Česnek a petržel, Multivitamíny, Klíčkový olej, Betavital, Quatro Klas, Imuno C, Osteofix Klas a Balancer Klas. Všechny výrobky jsou čistě přírodní.

Psychoterapeutka K. Achak

psychoterapie Praha, psychoterapeutka Praha, – Psychoterapie pomáhá řešit problémové životní situace, dlouhodobé nebo opakované problémy ve vztazích, deprese, úzkosti, pracovní či finanční problémy aj. Pomohu Vám objevit a rozvíjet Váš vlastní potenciál a zvládnout to, co Vám brání v životní spokojenosti a radosti. Nabízím individuální a párovou psychoterapii v centru Prahy a krizovou psychologickou pomoc v akutních případech (v těžkých životních situacích). Krizovou pomoc poskytuji vzhledem k povaze problému za zvýhodněnou cenu proti psychoterapiím. Zároveň nabízím slevu u psychoterapie, a to studentům, důchodcům, matkám i otcům na mateřské dovolené a lidem dlouhodobě nemocným.

Načítání trvalo 0.0825 sekund.