+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Ovulační testy

Klíčová slova: Ovulační testy

Datum vloľení do katalogu: 24. ??jna 2008

Popis: Pokud v brzké době plánujete těhotenství, snažíte se již nějakou dobu otěhotnět a pořád se nic neděje, pak je nejlepším způsobem jak otěhotnění pomoci, zjištění ovulačních (plodných) dnů - nejčastěji za pomoci ovulačních testů.

Web: www.ovulacni-testy.cz

Další související informace

Baby web o rodičovství a

ovulační kalendář, termín porodu, porod – Přinášíme informace o všem, co je spojené s touhou po dítěti, jeho očekáváním i prvními měsíci života. Odborným partnerem je Ústav péče o matku a dítě v Praze 4 Podolí. Poradna, fotogalerie.

P4B - Potential for Business Tool

psychodiagnostika,psychologické testy – On-line psychodiagnostika P4Btool je komplexním souborem psychodiagnostických testů, administrovaných po internetu, zaměřených na identifikaci psychologických předpokladů pro výkon klíčových pracovních pozic včetně manažerských.

Přípravné kurzy na TSP MU

TSP MU, TSP, Testy studijních předpokladů – Internetové přípravné kurzy na Testy studijních předpokladů, které jsou vyžadovány k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu. Přípravné kurzy k přijímacím zkouškám na Masarykovu univerzitu, na scio testy, na Vysokou školu ekonomickou v Praze a k nové státní maturitní zkoušce.

Načítání trvalo 0.0677 sekund.