+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

OxyELITE Pro

Klíčová slova: OxyELITE Pro, OxyElite, Oxy Elite Pro, Oxy Elite

E-mail: oxyelite@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. srpna 2010

Popis: OxyElite Pro, OxyElite, Oxy Elite Pro, Oxy Elite. Absolutní novinka v USA a převrat v oblasti spalovače tuku.Absolutně bezpečné a velmi příjemné, bez vedlejších účinků. Přitom velmi, velmi silné a rychlé dostavení účinku. Výsledkem budete mile překvapeni.

Web: oxyelite-pro.cz/

Další související informace

oXy Online - e-shopy

oXy Online, oXySHOP, oXyMedia, OXID eSho – Společnost oXy Online s. r. o. je vydavatelem předních českých internetových médií Svět hardware, TV Freak a Digimanie a dále provozovatelem cestovní agentury Relaxuj. Hlavním zaměřením společnosti jsou e-commerce aktivity, zejména pak systém pro obchodování na internetu oXySHOP a publikační systém oXyMEDIA. Společnost je také výhradním dodavatelem internetového prodejního systému OXID eShop.

Tablet Microsoft Surface RT & PRO

Surface RT, Surface PRO, Tablet Microsoft Surface – Microsoft Surface Microsoft Surface by se dal jednoduše popsat jako kříženec notebooku s tabletem, navrhnutý firmou Microsoft, který má podle všech očekávání a představ nahradit stolní počítače. Tablet Surface se nabízí ve dvou verzích - Surface RT a Surface PRO. Surface RT Levnější verze Surface RT je vybavena procesorem ARM (Tegra 3+) s operačním systémem Windows RT, širokouhlým, multidotykovým ClearType HD displejem(rozlišení 1366 *768 pixel) o velikosti 10,6 palců v poměru stran 16:9, chráněn sklem Gorilla Glass 2.0. Tělo modelu Surface RT má tloušťku úctyhodných 9,3 mm a hmostnost pouhých 676 g. Interní paměť lze zvolit v kapacitách 32GB nebo 64GB a pro ty, kterým se to zdá málo je možné paměť kdykoliv v budoucnu rozšířit přes micro SD slot. Surface RT je vybaven porty USB 2.0 a 2x2 MIMO anténou pro připojení WiFi. Surface Pro Dražší a výkonější bratříček Surface PRO je vybaven procesorem z dílny Intelu Core i5 Ivy Bridge, integrovaným grafickým čipem Intel HD 4000, verzí operačního systému Windows 8 Pro, multidotykovým ClearType Full HD displejem (rozlišení 1920 *1080 pixel) o velikosti 10,6 palců v poměru stran 16:9 a ochranu proti poškrábání opět zajišťuje sklo Gorilla Glass 2.0. Surface PRO disponuje baterií s větší kapacitou a to rovnou 42Wh. Také došlo ke zvětšení tlouštky na 13,5 mm a nabrání hmotnosti na 903 g. Interní paměť je opět nabízená ve dvou variantách a bude možno volit mezi kapacitami 64 GB a 128 GB, samozřejmě bude i u tohoto modelu kapacitu rozšířit a to díky micro SDXC paměťovému slotu. Ke zlepšení došlo i na pozici portů, kdy na rozdíl od Surface RT je Surface Pro již vybaven rychlým USB 3.0, Mini DisplayPortem a 2x2 MIMO anténou pro připojení WiFi.

Youtube pohádky, Online p

online pohádky, pohádky zdarma, pohádky pro, pohá – Sledujte online pohádky. Na našem webu najdete všechny oblíbené pohádky pro děti. Navíc jsou u nás pohádky zdarma, bez registrací a poplatků. Youtube pohádky jsou tu pro vás. Těšíme se na vaší n vštěvu.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.