+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Oxygenium.cz

Klíčová slova: Ozonoterapie, oxygenoterapie, halotherapy,kyslík

E-mail: oxygen@regdokat.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2009

Popis: Léčba kyslíkem a její varianty. Ozonoterapie, oxygenoterapie, halotherapy. Poznejte léčivou sílu kyslíku i vy! Vývoj metod léčby kyslíkem probíhá více než sto let. V nedávné minulosti terapie užívané na pracovištich letecké a astronautické medicíny zažívají začátkem 21. století bouřlivý rozvoj.

Web: oxygenium.cz

Další související informace

Show Jana Krause online archiv

show jana krause,talk show,online,prima – Každý pátek se můžeme těšit na ironický pohled Jana Krause na aktuální dění v naší společnosti. Sledujte i vy talk show tv Prima nejen v televizi, ale i online na internetu a nenechte si ujít porci inteligentního humoru.

Polygrafická výroba se za

tisk na papír,ofsetový tisk, tisk tiskovin, tiskár – Tiskárna FF Praha se zabývá potiskem triček, ofsetovým tiskem na papír. Tisk novoročenek, pozvánek, tiskovin, letáků, brožur, katalogů aj. Tisk provádíme od počátečního návrhu až k zákazníkům. Tisk maturitních šerp, stuh, stužek, pozvánky i vstupenky

Nejlevnější povinné ručen

Nejlevnější, povinné, ručení, online – Hledáte nejlevnější povinné ručení a Vaším rozhodovacím kritériem je pouze a hlavně cena? Pak Vám nabízíme speciálně upravenou kalkulačku povinného ručení, která takové pojištění najde. Během sekund. Můžete i hned sjednat.

Načítání trvalo 0.0615 sekund.