+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

P4B - Potential for Business Tool

Klíčová slova: psychodiagnostika,psychologické testy

E-mail: info@iww.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2009

Popis: On-line psychodiagnostika P4Btool je komplexním souborem psychodiagnostických testů, administrovaných po internetu, zaměřených na identifikaci psychologických předpokladů pro výkon klíčových pracovních pozic včetně manažerských.

Web: www.p4btool.cz

Další související informace

Test lásky

testy lasky zdarma – Jste zamilovaní, jak se říká až po uši, a chcete vědět, jak moc se k sobě hodíte nebo naopak máte pochyby o lásce ke svému partnerovi? Nejen v časopisech, ale i na internetových stránkách máte možnost vyzkoušet si testy lásky zdarma.

Testy lásky

testy lásky, test lásky, láskotest – Zajímá tě, jak se hodíš ke svému protějšku nebo jakou máš šanci u své vysněné lásečky? Právě od toho je zde láskotest, které ti spolehlivě sdělí, zda a jaký má váš vztah a vaše láska šanci. Zajímá tě, jak se hodíš ke svému protějšku nebo jakou máš šanci u své vysněné lásečky? Právě od toho je zde láskotest, které ti spolehlivě sdělí, zda a jaký má váš vztah a vaše láska šanci.

Autoexpress.cz testy aut

testy aut, auto novinky, auto, autoexpress, tuning – Nový internetový portál, který vám denně přináší testy aut, novinky a první dojmy ze světa motorismu s temi nejlepšími fotografiemi. Každý den nové informace, spy fotky a tuningové zajímavosti. Žijeme auty, žijte s námi!

Načítání trvalo 0.0771 sekund.