+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

P4B - Potential for Business Tool

Klíčová slova: psychodiagnostika,psychologické testy

E-mail: info@iww.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. ??jna 2009

Popis: On-line psychodiagnostika P4Btool je komplexním souborem psychodiagnostických testů, administrovaných po internetu, zaměřených na identifikaci psychologických předpokladů pro výkon klíčových pracovních pozic včetně manažerských.

Web: www.p4btool.cz

Další související informace

AutoRoad.cz - Auto portál

Auto novinky, testy aut, koncepty, facelifty, tuni – AutoRoad.cz - Přinášíme aktuální články z automobilového průmyslu. Na AutoRoad.cz najdete i testy aut, podrobné recenze a zajímavé články o dění v oblasti auto-moto. AutoRoad.cz nabízí i možnost přidávání vlastních příspěvků a účast v diskuzích.

Testy lásky - vše o lásce

láska, vztahy, testy – Chcete si připravit plány pro budoucnost a přesto nevíte, zdali je váš protějšek tím, s kým máte strávit celý zbytek života? Nebo naopak lásku teprve hledáte? Na vše Vám odpoví tyto testy lásky, které jsou pro vás kdykoli k dispozici.

DNA testy otcovství

bdna.cz, dna test, dna testy, test dna, testy dna – Provádíme velmi přesné DNA testy detekující stadardně 26 genetických nabízíme neinvazivní DNA testy v těhotenství a forenzní DNA analýzy s alternativními vzorky. DNA testy otcovství to jsou služby bdna.cz.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.