+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PaedDr. Drahomíra Šínová

Klíčová slova: Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace

E-mail: Dr.Sinova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2011

Popis: Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace, výklad snů a trénink sebeovládání. Pomáháme řešit zátěž, deprese, úzkosti, pocity viny, nespavost, strach, osamělost, přetížení, zvládání emocí, vztahové problémy , konflikty a stres.

Web: www.drahomirasinova.cz

Další související informace

Pobyty pro ženy

pobyty pro ženy, zdraví, relaxace – Zmáhá vás neustálé pracovní vypětí a ráda byste vyrazila si oddechnout do přírody? Web pobyty pro ženy představuje několik nezjajímavějších pobytů speciálně pro ženy. Naleznete zde jak přehled wellness tak i relaxačních a romantických pobytů.

Psychologie a biofeedback

psychologie, poradenství, biofeedback, výuka, brno – Na těchto stránkách můžete nalézt informace ohledně nabídky individuálního, párového i rodinného psychologického poradenství, dále ohledně, v dnešní době oblíbeného, tréninku na přístroji EEG biofeedback, psychologické práce s týmy a také nabídku výuky anglického jazyka. Těším se s Vámi na viděnou. Mgr. Lucie Šmahelová

Psychoterapie - psycholo

psychoterapie, psycholog, psychoterapeut – Jako psycholog působící v Praze nabízí Mgr. Petr Jarolímek psychologické poradenství po těch oblastech života klienta, které ho nějakým způsobem zraňují, či jim nerozumí. Sezení je možno zaměřit na mezilidské vztahy, problematiku týkající se sebedůvěry, strachu, úzkostí, obtížím spojených s pocitem vyčerpanosti, sebevražedné úvahy aj. Psychotherapy sessions can also be conducted in English.

Načítání trvalo 0.0585 sekund.