+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PaedDr. Drahomíra Šínová

Klíčová slova: Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace

E-mail: Dr.Sinova@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2011

Popis: Psychoterapie, poradenství, meditace, relaxace, výklad snů a trénink sebeovládání. Pomáháme řešit zátěž, deprese, úzkosti, pocity viny, nespavost, strach, osamělost, přetížení, zvládání emocí, vztahové problémy , konflikty a stres.

Web: www.drahomirasinova.cz

Další související informace

Alternativní léčba s ET

aura, čakry, relaxace, medmeditace, léčení – Jak rychle aktivovat auru a čakry? ET - Energetická Tabulka: silný energetický zářič: Anténa pro příjem a vyzařování pozitivní kosmické energie. Využití: posílení, regenerace a léčení energií, aktivace vody, aura, čakry, automatická kresba, relaxace a meditace.

Pobyty pro ženy

pobyty pro ženy, zdraví, relaxace – Zmáhá vás neustálé pracovní vypětí a ráda byste vyrazila si oddechnout do přírody? Web pobyty pro ženy představuje několik nezjajímavějších pobytů speciálně pro ženy. Naleznete zde jak přehled wellness tak i relaxačních a romantických pobytů.

Psychoterapie

psychoterapie, psychoterapeuz, psycholog – Psychoterapie – léčba duše problémy v partnerském soužití konflikty s členy rodiny nespokojenost se sebou pomoc při předrozvodovém a porozvodovém uspořádání vztahů a pravidel mezi rodiči a rodiči a dětmi. doprovázení v těžkých životních situacích problémy s prosazováním a realizováním vlastních zájmů a potřeb úzkostné a depresivní stavy fóbie a obsedantně kompulzivní poruchy neuspokojení v práci, vyhoření, vztahy na pracovišti nízká sebeúcta a nedostatek sebedůvěry existenciální problémy – hledání smyslu života ztráta a truchlení při smrti blízké osoby, potratu, neplodnosti, rozvodu.. psychosomatické potíže nové životní etapy a role: narození dítěte, krize středního věku, odchod do důchodu.. závislosti (alkohol, hráčské..) poruchy příjmu potravy krizová pomoc v akutních situacích ( stalking, týrání..)

Načítání trvalo 0.0547 sekund.