+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pálení žáhy - příčiny, léčba

Klíčová slova: palení žáhy,gastroezofageální reflux,příznaky

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ??jna 2011

Popis: Příčinou pálení žáhy je gastroezofageální reflux, kdy vinou nedokonalého těsnění jícnového svěrače dochází k zpětnému toku žaludečních kyselin. K mírnění příznaků se úspěšně využívá antacid, avšak u vážnějšího průběhu může být rozhodnuto i chirurgickém řešení.

Web: palenizahy.ordinace.biz

Další související informace

Home Credit online půjčka

Home Credit, Home Credit půjčka, půjčky – Společnost Home Credit a.s. patří na našem nebankovním trhu mezi zavedené a stabilní firmy, které poskytují svým klientům rychlé a levné online půjčky. Už nemusíte dlouhodobě šetřit proto, abyste měli k dispozici potřebnou částku peněz.

Metrový textil Pončík

textilná galantéria,matráž,metrový textil,látky – E-shop s metrovým textilem a textilní galanterií za velkoobchodní ceny. Odběr již od 0,1 m. Možnost previdelního zásobování krejčovství. Naše ponuka: organza, úplety, krajky, satén, tyl, šifón, gabardén, kabátovky, kostýmovky, šatovky, bistrech, blúzkovina, oblekovky, uteráky,...

Povinné ručení online

Povinné, ručení, srovnání, porovnání, – Hitem spořivého motoristy je sjednání povinného ručení online. Naše kalkulačka vám to umožní rychle a přesně. Než se scházet s pojišťovacím poradcem, stačí když si sednete k počítači a povinné ručení je během 5 minut.

Načítání trvalo 0.0611 sekund.