+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pálení žáhy

Klíčová slova: Pálení žáhy

E-mail: pocheraj@pobox.sk

Datum vloľení do katalogu: 23. srpna 2011

Popis: S těmito obtížemi se už potkal téměř každý z nás. Lidé ho vnímají jako pocit palčivosti v hrudníku nebo v krku. V případě, že trpíte častým pálení žáhy můžete mít reflexní onemocnění. Při léčbě tohoto typu problému je důležitá příčina, proč se u vás tyto těžkosti objevují.

Web: paleni-zahy-pomoc.cz









Další související informace

Pálení žáhy

pálení žáhy, pyróza, refluxní choroba – Pálení žáhy (pyróza) je běžný a obvyklý jev. Každý den postihuje mnoho lidí, obzvláště těhotných žen a ty, kteří mají sklony k překyselení žaludku. Vzniká v důsledku refluxní choroby žaludku. Pálení žáhy, refluxní choroba většinou neznamená závažné ohrožení. Je však velmi nepříjemná a při opakování může poškodit citlivou sliznici jícnu. Je proto vhodné jíst pravidelně, po malých dávkách a jídlo důkladně rozmělňovat v ústech.

MUDr. Leoš Šedo

zubař,Leoš ŠEDO,zubní ordinace,Uhlířské Janovice – Zubař MUDr. Leoš ŠEDO - zubní ordinace Uhlířské Janovice, Sázava. Poskytujeme stomatologické ošetření v oboru záchovné stomatologie, dentoalveolární chirurgie, protetiky, pedostomatologi a dentální hygieny.

Cysty a jejich léčba

Cysty – Jsou velmi běžným problémem lidí všech věkových kategorií. Na těchto stránkách se dočtete výstižné informace o některých z druhů cyst. Také se tu nachází jak se tento problém dá léčit. Nemusíte se hned tohoto problému bát, protože většinou bývá benigní.

Načítání trvalo 0.2160 sekund.