+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paradentóza, citlivé zuby

Klíčová slova: paradentoza,stomatologie,dasne,zuby,zub

E-mail: podpora@paradentoza-citlivost.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2008

Popis: Profesionální řešení Dental Expert, stomatologický gel. Revoluční první pomoc při lečbě a prevenci paradentózy a léčbě citlivých zubů. Aplikace do pryžových aplikátorů, identické použití s použitím v ordinaci. Kvalitní výsledky, které se zubní pastou nikdy nedosáhnete. Zvolte profesionální řešení!

Web: www.paradentoza-citlivost.cz

Další související informace

Stomatologie Třebíč

stomatologie,zubní ordinace,zubní lékař,implantáty – Zubní ordinace a stomatologie Třebíč - MUDr.Vladimír Černoch. Stomatologické centrum Třebíč sdružuje zubní lékaře mnoha specializací. Provádíme zubní implantáty, bělení zubů, zubní náhrady, extrakce zubů, zubní chirurgie, zubní ošetření dětí, preventivní prohlídky.

PSDent stomatologie

zuby,dentální hygiena,zubař,čištění zubů,chrup,sto – Klademe důraz na prevenci a bezbolestné ošetření. Moderní stomatologie nabízí kvalitní technologie a materiály, proč je tedy nevyužít v péči o Váš chrup. Najdeme pro Vás individuální komplexní léčebný plán, nabídneme Vám řešení Vašich problémů. Našim pacientům nabízíme individuálně zvolené termíny návštěv. Pravidelná péče o Váš chrup Vám zajistí zářivý úsměv, který je nedílnou součástí naší image. Náš kolektiv navštěvuje pravidelně vzdělávací akce, což nám umožňuje seznámit se s nejnovějšími trendy ve stomatologii a využít je ve Váš prospěch a jsou garancí profesionality a odbornosti. U nás jen s úsměvem, bez stresu a strachu….

zubní ordinace dvision

zuby, zubař, zubní ordinace, zubní klinika, – Hledáte zubní ordinaci a svého nového zubaře? Již nehledejte a navstivte zubní ordinaci D´vision v centru prahy. Náši zkušení zubní lékaři a vyškolený personál se postará o Vaše pohodlí stejně tak, jako námi poskytované služby o Vaší spokojenost.

Načítání trvalo 0.0552 sekund.