+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paradentóza, citlivé zuby

Klíčová slova: paradentoza,stomatologie,dasne,zuby,zub

E-mail: podpora@paradentoza-citlivost.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. kv?tna 2008

Popis: Profesionální řešení Dental Expert, stomatologický gel. Revoluční první pomoc při lečbě a prevenci paradentózy a léčbě citlivých zubů. Aplikace do pryžových aplikátorů, identické použití s použitím v ordinaci. Kvalitní výsledky, které se zubní pastou nikdy nedosáhnete. Zvolte profesionální řešení!

Web: www.paradentoza-citlivost.cz

Další související informace

PSDent stomatologie

zuby,dentální hygiena,zubař,čištění zubů,chrup,sto – Klademe důraz na prevenci a bezbolestné ošetření. Moderní stomatologie nabízí kvalitní technologie a materiály, proč je tedy nevyužít v péči o Váš chrup. Najdeme pro Vás individuální komplexní léčebný plán, nabídneme Vám řešení Vašich problémů. Našim pacientům nabízíme individuálně zvolené termíny návštěv. Pravidelná péče o Váš chrup Vám zajistí zářivý úsměv, který je nedílnou součástí naší image. Náš kolektiv navštěvuje pravidelně vzdělávací akce, což nám umožňuje seznámit se s nejnovějšími trendy ve stomatologii a využít je ve Váš prospěch a jsou garancí profesionality a odbornosti. U nás jen s úsměvem, bez stresu a strachu….

Stomatologie Praha

Stomatologie, Praha – Stomatologická klinika Alfadent Vám poskytne špičkové stomatologické ošetření na nejmodernější evropské úrovni. Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli. Prioritou pro nás je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Usilujeme o špičkový servis, za rozumnou cenu, který je přístupný každému.

Stomatologie Praha 5

Stomatologie, Praha 5 – Stomatologická klinika Alfadent Vám poskytne špičkové stomatologické ošetření na nejmodernější evropské úrovni. Naším cílem je, aby se lidé zubaře nebáli. Prioritou pro nás je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Usilujeme o špičkový servis, za rozumnou cenu, který je přístupný každému.

Načítání trvalo 0.0689 sekund.