+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paradentóza

Klíčová slova: paradentóza, zuby, dásně, zubní kaz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2009

Popis: Paradentóza je závažné zánětlivé onemocnění dásní a celého závěsného aparátu. Vedle zubního kazu je jednou z nejčastějších nemocí ústní dutiny. Podle kvalifikovaných odhadů až 80% lidí trpí paradentózou. Příčinou je obvykle nedostatečná ústní hygiena a nesprávné životní a stravovací návyky (kouření, alkohol, sladkosti). Podíváme se na podrobně na jednotlivá stádia paradentózy a zkusíme najít možnosti zlepšení vašeho stavu dásní.

Web: paradentoza.net

Další související informace

Paradentóza, citlivé zuby

paradentoza,stomatologie,dasne,zuby,zub – Profesionální řešení Dental Expert, stomatologický gel. Revoluční první pomoc při lečbě a prevenci paradentózy a léčbě citlivých zubů. Aplikace do pryžových aplikátorů, identické použití s použitím v ordinaci. Kvalitní výsledky, které se zubní pastou nikdy nedosáhnete. Zvolte profesionální řešení!

Bolest zubů

bolest zubů, zubař, paradentóza, dásně – Zuby občas bolí každého člověka. Jedná se o jedna z nejobávanějších bolestí. Začíná nenápadně a bez brzkého ošetření u zubního lékaře může mít nepříjemné a bolestivé následky. Důvodů bolesti zubů je více, liší je i intenzita. Od citlivosti na jídlo až po pulzující a neutuchající utrpení. Dá se proti bolesti něco dělat?

Načítání trvalo 0.0619 sekund.