+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Paradentóza

Klíčová slova: paradentóza, zuby, dásně, zubní kaz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2009

Popis: Paradentóza je závažné zánětlivé onemocnění dásní a celého závěsného aparátu. Vedle zubního kazu je jednou z nejčastějších nemocí ústní dutiny. Podle kvalifikovaných odhadů až 80% lidí trpí paradentózou. Příčinou je obvykle nedostatečná ústní hygiena a nesprávné životní a stravovací návyky (kouření, alkohol, sladkosti). Podíváme se na podrobně na jednotlivá stádia paradentózy a zkusíme najít možnosti zlepšení vašeho stavu dásní.

Web: paradentoza.net

Další související informace

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Načítání trvalo 0.0637 sekund.