+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Parkinsonova choroba

Klíčová slova: Parkinsonova choroba,třes,diagnostika,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Parkinsonova choroba je neurodegenerativní onemocnění centrální nervové soustavy, jenž postihuje oblast buněk ve středním mozku. Nedostatkek dopaminu se projevujě zhoršeným přenosem informací mezi jednotlivými buňkami a objevují se příznaky nemoci.

Web: parkinsonovachoroba.ordinace.biz

Další související informace

Za zdravím do Beskyd

Léčba, rehabilitace, neladná, beskydy, wellness, – Léčebný ústav Beskydské rehabilitační centrum patří do areálu lázní Čeladná. V malebné beskydské krajině poskytuje špičkové léčebné, rehabilitační a wellness služby v klidném a rodinném prostředí podhorské obce Čeladná. Navštivte BRC - Lázně Čeladná!

Plané neštovice

neštovice,pásový opar,léčba,příznaky,diagnostika – Plané neštovice se řadí mezi nejčastější infekční onemocnění dětského věku, za jejichž vznik může virus varicella-zoster. Typickým příznakem je výsev svědivé vyrážky provázené horečkou, které během 5 až 7 dnů ustupují.

Slinivka břišní

slinivka,karcinom,komplikace,příznaky,léčba – Tato šedě růžová žláza se značnou mírou podílí na trávení tvorbou štěpící cukry, tuky a bílkoviny. Navíc však produkuje i důležité hormony insulin a glukagon, regulující hladinu cukrů v krevním řečišti.

Načítání trvalo 0.2253 sekund.