+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Parkinsonova choroba

Klíčová slova: Parkinsonova choroba,třes,diagnostika,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 10. srpna 2010

Popis: Parkinsonova choroba je neurodegenerativní onemocnění centrální nervové soustavy, jenž postihuje oblast buněk ve středním mozku. Nedostatkek dopaminu se projevujě zhoršeným přenosem informací mezi jednotlivými buňkami a objevují se příznaky nemoci.

Web: parkinsonovachoroba.ordinace.biz

Další související informace

Parkinsonova chorova

Parkinsonova choroba, nemoc – Parkinsonova choroba je záludné, velmi nepříjemné neurologické onemocnění se spoustou příznaků, které může postihnout téměř kohokoliv. Jedná se o špatnou souhru procesů, které vedou k automatickým pohybovým aktivitám. Choroba získala jméno po lékaři Jamesi Parkinsonovi, který ji v 19. století poprvé popsal. V dnešní době se dá Parkinsonova choroba uspokojivě léčit, k úplnému uzdravení však nikdy nedojde.

Chlamydie

chlamydie,trachomatis,pneumoniae,příznaky,léčba – Chlamydie jsou nepohyblivé bakterie, které parazitují uvnitř buněk. Poslední dobou je jim připisována čím dál větší váha při propuknutí celé řady geneticky podmíněných chorob a až v polovině případů jsou původcem neplodnosti.

Zelený zákal (Glaukom)

zelený zákal,Glaukom,komplikace,příznaky,léčba – Glaukomje typické poškození zraku způsobeného odumíráním očního nervu. Příčinou je zpravidla vysoký nitrooční tlak vznikající v závislosti na zvýšené tvorbě komorové tekutiny a jejím zhoršeném odtoku.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.