+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Parkinsonova chorova

Klíčová slova: Parkinsonova choroba, nemoc

Datum vloľení do katalogu: 29. srpna 2009

Popis: Parkinsonova choroba je záludné, velmi nepříjemné neurologické onemocnění se spoustou příznaků, které může postihnout téměř kohokoliv. Jedná se o špatnou souhru procesů, které vedou k automatickým pohybovým aktivitám. Choroba získala jméno po lékaři Jamesi Parkinsonovi, který ji v 19. století poprvé popsal. V dnešní době se dá Parkinsonova choroba uspokojivě léčit, k úplnému uzdravení však nikdy nedojde.

Web: parkinsonova-choroba.cz

Další související informace

Chronický únavový syndrom

cfs, chronický, únavový, syndrom, nemoc – Informační web o nemoci zvané Chronický únavový syndrom doplněný o osobní výpovědi nemocných, informace o příznacích nemoci a případné léčbě.Informační web o nemoci zvané Chronický únavový syndrom doplněný o osobní výpovědi nemocných, informace o příznacích nemoci a případné léčbě.

Biotronika, energie

biotronika, posílání energie, nemoc, bolest, – Pomoc pro lidi i zvířata. Pomocí energie pomohu zastavit nemoc, bolest, nebo jiný problém. Posílám energii i na dálku, prostřednictvím nabité fotografie, která je na stránkách volně ke stažení. Energii lidem předávám i ve své ordinaci, také zdarma. Přes 40 let, stejně lidem pomáhal můj otec, známý léčitel a biotronik Jiří Vojáček. Biotronik - Jana Suchánková

Načítání trvalo 0.0819 sekund.