+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Páteř a její onemocnění

Klíčová slova: páteř,bolesti zad,artritida,osteoporóza,léčba

E-mail: jackslash@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 5. prosince 2011

Popis: Základem kostry každého obratlovce je páteř. Ta je tvořena jednotlivými obratli vyplněnými měkkými gelovými ploténkami, jenž společně tvoří dvojitý esovitý tvar. Páteří prochází mícha, jejíž uskřípnutí se projevuje častými bolestmi zad.

Web: pater.ordinace.biz

Další související informace

Ledviny, ledvinová kolika

ledviny,kolika,komplikace,příznaky,léčba – Tento párový orgán slouží k filtraci krve od škodlivých produktů metabolismu. Ty jsou posléze s těla odváděny ve formě moči. Mezi nejčastější onemocnění ledvin poté patří tvorba kamenů, bakteriální zánět a rakovina.

Bolest hlavy - tenzní, migréna, Cluster headache

bolest hlavy,migréna,tenzní bolesti,příznaky,léčba – Bolest hlavy nebo také cefalalgie je nepříjemný, intenzivní pocit bolesti na hlavě nebo v hlavě. Příčinou může být přímé podráždění lebeční klenby, mozkových blan, cév či nervů mozku nebo také uskřípnutím míšních nervů.

Zelený zákal (Glaukom)

zelený zákal,Glaukom,komplikace,příznaky,léčba – Glaukomje typické poškození zraku způsobeného odumíráním očního nervu. Příčinou je zpravidla vysoký nitrooční tlak vznikající v závislosti na zvýšené tvorbě komorové tekutiny a jejím zhoršeném odtoku.

Načítání trvalo 0.2366 sekund.