+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Péče o prodloužené vlasy

Klíčová slova: clip-in,vlasy,prodloužené vlasy,péče o vlasy

E-mail: filip.lindner@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. dubna 2009

Popis: Na této stránce naleznete,jak se starat o prodloužené vlasy,aby vydržely dlouho krásné a zdravé. Naleznete zde informace o metodě prodloužení zvané clip-in,která je velmi snadná.Stránka obsahuje informace o nejšetrnější metodě prodlužování vlasů-je to formou tzv. clip-in. Obsahuje také informace,jak se o prodloužené (umělé) vlasy starat,jak o ně pečovat,aby vydržely dlouho krásné a zdravé.

Web: www.supervlasy.info/

Další související informace

Nayrouse Cosmetic

kosmetika,zdraví,konopí,vlasy,pleť,pokožka,tělo, – Internetový obchod s přírodními produkty a kosmetikou Belea, luxusní kosmetikou a parfémy značky FM, čistícími ekologickými přípravky pro domácnost FORhome, nabídka spolupráce s kosmetikou firmou FM Group World.

Doplňky stravy, ektoparazitika, veterinární léky

potravinové doplňky, doplňky výživy, léky – Společnost Vetrisol vyvíjí, vyrábí a prodává doplňky stravy Naturix, veterinární výrobky Vetrisol a nabízí také smluvní výrobu. E-shop s potravinovými doplňky, široký sortiment lékařsky ověřených výrobků.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Načítání trvalo 0.0662 sekund.