+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pěkná postava

Klíčová slova: cvičení, posilování, cviky, na míči

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2011

Popis: Nejlepší a nejjednodušší cestou k pevnému zdraví a skvělé figuře je samozřejmě cvičení a posilování. Jak správně cvičit, které cviky jsou nejúčinnější a mnoho dalších perfektních rad pro Vás.

Web: www.cviceninamici.eu

Další související informace

Zvětšení mužství zadarmo!

penis, velikost, zvětšení, zakřivení, cviky, cviče – Zvětšete si svoje mužství pomocí cviků zadarmo. Cviky pomůžou k lepšímu sebevědomí a celkově k lepšímu sexuálnímu životu. Na stránce najdete textový popis cvičení a techniky měření, videa a fórum zadarmo.

Pranic Energy Healing

Pranic Energy Healing – Nacházíte se na stránce instruktoři „Pranic Energy Healing“. Jsme nezávislí instruktoři, kteří se rozhodli vyučovat techniku práce s energií podle učení Mistra Choa Kok Sui. „Pranic Energy Healing“ je registrovaná ochranná známka. Všichni instruktoři získali autorizaci od organizace „The Institute for Inner Sciences”.

Cviky s činkami

sport, fitness, cviky, činky – Načo sú dobre činky pri cvičení, ich výhody oproti posilňovacím strojom. Na stránke sa popisujú cviky s činkami – jednorúčkami – na nasledovné telesné partie: bicepsy, tricepsy, hrudník, plecia, či trapézy.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.