+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Perfektní vzhled

Klíčová slova: kosmetika, vzhled, image

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2013

Popis: Vzhled každého člověka je hodně diskutovaný a mnozí lidé jsou ochotni pro to, aby skvěle vypadali, udělat naprosté maximum. Je nezbytné zmínit se o tom, že nedílnou součástí vzhledu každého z nás jsou i doplňky, které nějakým způsobem upravují tvář člověka. V první řadě jsou to brýle. Vizáž kohokoli je brýlemi do značné míry změněna.

Web: www.perfektnivzhled.cz/

Další související informace

Známé parfémy.cz

parfémy, kosmetika, vůně, Hugo Boss, Calvin Klein – On-line prodej parfémů světových značek: Armani, Bvlgari, Calvin Klein, Davidoff, Diesel, DKNY, Gucci, Hugo Boss, Chanel, Christian Dior, Kenzo a další. Nízké ceny, které aktualizujeme každý den. Dodávka zboží do 48 hodin.

Kadeřnické potřeby

Vlasová kosmetika, kadeřnické potřeby – Vlasová kosmetika profesionálů - kompletní sortiment nejlepších světových značek - Wella, Loreal, Schwarzkopf, Goldwell. Šampóny, Kondicionéry, Tužidla, Gely, Stop vypadávání vlasů, Regenerace. Hřebeny a kartáče.

Salon Ela

omlazení, peeling, kosmetika, liposukce, – Salon Ele vám nabízí omlazující kůry, fotoomlazení, korekce jizev, chemický peeling, peeling, prevence stárnutí pokožky, stimulace tvorby kolagenu, podpora hojení. A dále nabízíme jiné omlazující a zeštíhlující podpůrné kůry.

Načítání trvalo 0.0675 sekund.