+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Permanentní make-up, Praha 1- kosmetický salón

Klíčová slova: permanentní, make-up, permanentní make-up, makeup,

E-mail: yadzevich@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. srpna 2009

Popis: Permanentní make-up - salón permanentního make-upu na Praze 1. Jsem profesionální zdravotnice, dlouhá léta dělám kosmetiku, vizáž, permanentní make-up ( PMU ) a částečně tattoo ( tetování ). Kompletní služby: permanentní makeup obočí, permanentní make-up očních linek a rtu. Kosmetický salon v centru Prahy.

Web: www.permanentni-makeup.info

Další související informace

Kosmetické studio

kosmetika, pernamentní make-up, prodlužování řas – V kosmetickém studiu, které Vám chci představit realizuji své 20 leté zkušenosti v oblasti péče o plet obličeje a dekoltu. Služy studia: ošetření obličeje a dekoltu kosmetickými přípravky BIODRAGA, kosmetický laser, permanentní make-up, prodlužování řas, depilace. Přidte a nechte se hýčkat!

Vizážistka Hana Čihánková

vizážistka, vizáž, vizážista, make-up, líčení – Poskytuji kompetní vizážistické a hairstylingové služby - líčení a česání na slavnostní příležitosti, poradenství a proměny image, svatební líčení a účes, fotomake-up a účesy, přehlídky, reklama, film

Studio Johanka - Permanen

permanentní make up, permanentní make-up – Metodou permanentního make-upu se upravují nebo zvýrazňují např. rty, obočí, nebo oční linky. Využijte nabízených služeb a získáte zdravý a příjemný vzhled, bez zbytečných hodin, strávených před zrcadlem. Permanentní make-up je moderní metoda, pro získání krásného vzhledu, naprosto jednoduchým a bezbolestným zákrokem, který Vám po zbytek života ušetří spousty starostí a času. Navštivte stránky studia Johanka.

Načítání trvalo 0.0815 sekund.