+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

PhDr. Novák-psychoterapie

Klíčová slova: psychoterapie, psycholog, psychoterapeut, Praha

E-mail: m.novak@praha-psychoterapie.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. listopadu 2010

Popis: Psychologické poradenství a individuální, párová a rodinná a psychoterapie pro dospívající a dospělé v Praze. Psychologická pomoc v různých životních situacích – deprese, úzkosti, partnerské problémy, traumata, psychosomatické obtíže, závislosti (alkohol, drogy, gambling, vztahy), mentální anorexie a bulimie, nízké sebevědomí, hledání smyslu života.

Web: www.praha-psychoterapie.cz/

Další související informace

Veronika Pavlů

psycholog,psychologie,psychoterapie,arteterapie, – Psychologická poradna a arteterapeutická dílna - psychologie, psychoterapie, arteterapie. Individuální a párové konzultace, rodinná terapie a rodinné konzultace, skupinová sezení. Supervize, Komunitní plánování. Lektorská činnost, semináře a workshopy. Průzkum zákaznického prostředí pro firmy.

Psychoterapie a psycholog

psychoterapie, terapie, psycholog – Individuální a rodinná psychoterapie, terapie úzkostí, depresí, poruchy příjmu potravy, mezilidských vztahů a jiné. Internetová psychoporadna a telefonické krizové poradenství v případě akutní krize.

psychoterapieČ.Budějovice

psychoterapie, psycholog, konzultace, pomoc – Psychoterapie a psychologické konzultace, odborná pomoc při řešení osobních či vztahových problémů. Nabídka pro jednotlivce (dospělé, dospívající) i páry. Konzultace probíhají v kanceláři v centru Českých Budějovic.

Načítání trvalo 0.2096 sekund.