+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pijavice lékařská masáže

Klíčová slova: masáže, terapie, pijavice lékařská, cvičení, kurzy

E-mail: masaze-perla@volny.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. b?ezna 2011

Popis: Naše regenerační centrum provádí masáže a terapie ku porospěchu těla i duše. Pomáháme odstraňovat bolesti po sportu a námaze. Ulevovat od nepříjemných pocitů těla i duše. Psychoterapeut poradí se šikanou, vydíráním, rozchodem nebo rozvodem. Léčíme pijavicí lékařskou. Mokrá pedikúra a manikúra s Pshine. Poradenství s redukcí váhy a základy samoléčby.

Web: masaze-perla.cz

Další související informace

Počítačové kurzy Aira

počítačové kurzy, PC kurzy, kurzy PC – Školení a počítačové kurzy od společnosti Aira GROUP jsou tím nejlepším startem do nové úspěšné kariéry. V nabídce máme jak skupinové kurzy tak individuální školení a to za nejlepší ceny na trhu! Objednejte si počítačový kurz online.

Aerobní cvičení doma

orbitrek, rotoped, stepper, aerobní cvičení, doma – Přečtěte si informace o třech nejčastěji používaných přístrojích na cvičení doma. Orbitrek, rotoped a stepper Vám umožní provádět aerobní cvičení – doma, za jakéhokoliv počasí.

Kurzy měn

Kurzy měn – Sledujte jak se pohybují aktuální kurzy měn na celém světě. Každou hodinou se díky burze mění hodnota měn na celém světě a díky těmto změnám platíme za produkty/zboží více či méně peněz. Pokud se o této problematice chcete dozvědět ještě více než nyní víte tak navštivte informační web Kurzy-Měn.eu kde se vám odhalí celá problematika.

Načítání trvalo 0.0721 sekund.