+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie Bodyestet

Klíčová slova: plastická chirurgie,estetická chirurgie

E-mail: registrace@bodyestet.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2008

Popis: Provádíme všechny druhy operací plastické a estetické chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika, atd.). Jde o moderní zdravotnické zařízení na zcela klidném místě v centru Brna. V přízemí najdete recepci, ambulance a poradnu, prodejnu zdravotnických prostředků pro pooperační péči a v prvním patře komplex operačního sálu se špičkovou výbavou odpovídající normám Evropské unie a lůžkové oddělení s komfortními dvoulůžkovými pokoji.

Web: www.bodyestet.cz

Další související informace

Plastická chirurgie

plastika,chirurgie,prsou,plastická chirurgie,prsů – Provádíme plastické operace v oboru estetické plastické chirurgie: plastika prsou (zvětšení prsou, zmenšení prsou), tumescentní liposukce, plastika obličeje (facelifting), plastika nosu, plastika uší, operace očních víček, plastika břicha (abdominoplastika), plastika stehen a další. Konzultace poskytujeme zdarma.

Plastická chirurgie Šimek

plastická chirurgie, estetická chirurgie – Privátní plastický chirurg MUDr. Alexandr Šimek se zabývá problematikou v oblasti plastická chirurgie, estetická chirurgie a tumescentní liposukce. Většinu výkonů v místní anestesii provádíme ambulantně, pokud má pacient možnost setrvat 1 - 2 dny v blízkosti pracoviště.

Sanatorium plastické a estetické chirurgie, s.r.o.

plastická chirurgie, estetická chirurgie, plastick – Sanatorium plastické a estetické chirurgie Chotoviny patří mezi prestižní moderně vybavené soukromé kliniky zajišťující zákroky plastické chirurgie a laserové dermatologie. Klinika má výsadní postavení mezi pracovišti estetické medicíny v ČR, o čemž svědčí tisíce úspěšně odoperovaných pacientů jak u nás tak ze zahraničí.

Načítání trvalo 0.0657 sekund.