+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie Bodyestet

Klíčová slova: plastická chirurgie,estetická chirurgie

E-mail: registrace@bodyestet.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. ??jna 2008

Popis: Provádíme všechny druhy operací plastické a estetické chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika, atd.). Jde o moderní zdravotnické zařízení na zcela klidném místě v centru Brna. V přízemí najdete recepci, ambulance a poradnu, prodejnu zdravotnických prostředků pro pooperační péči a v prvním patře komplex operačního sálu se špičkovou výbavou odpovídající normám Evropské unie a lůžkové oddělení s komfortními dvoulůžkovými pokoji.

Web: www.bodyestet.cz

Další související informace

Zmenšení prsou

estetická chirurgie, plastická chirurgie – Velká ňadra způsobují často vleklé zdravotní obtíže. Zmenšení prsou je proto žádanou operací. Operace upravuje mírnou asymetrii, zmenšuje pokles prsou a může upravit velikost prsního dvorce.

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie, plastická chirurgie Praha. – Plastická a estetická chirurgie Praha MUDr. Jiří Paděra nabízí plastické operace jako například zvětšení prsou, modelace prsů, zvětšní rtů, operace očních víček, operace ušních boltců, paží, stehen, liposukce, face lift a další.

Zdravý vzhled

plastická chirurgie, modelace prsou, liposukce – Když chce někdo dobře vypadat, musí pro to logicky něco udělat. Nejčastěji dochází k tomu, že se lidé rozhodnou pro zdravý životní styl složený z nepřejídání se a také z dostatečného množství pohybu.

Načítání trvalo 0.0826 sekund.