+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie Brno, MUDr. Štěpán

Klíčová slova: Plastická chirurgie,estetická chirurgie,liposukce

E-mail: info@stepan-plastika.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2009

Popis: Na našem pracovišti (Brno) najdete kolektiv zkušených plastických chirurgů, dermatologů a kosmetiček. Mimo kosmetických a laserových zákroků, provádíme zákroky v celém spektru plastické chirurgie a při splnění obvyklých kriterii (doporučení lékaře) i na úhradu zdravotní pojišťovny (mimo 211). Zákroky vyžadující hospitalizaci provádí MUDr. Štěpán na klinice BODY. Středisko diagnostiky kožních pigmentací a plastická chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika) v Brně.

Web: www.stepan-plastika.cz/

Další související informace

Plastická chirurgie Bodyestet

plastická chirurgie,estetická chirurgie – Provádíme všechny druhy operací plastické a estetické chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika, atd.). Jde o moderní zdravotnické zařízení na zcela klidném místě v centru Brna. V přízemí najdete recepci, ambulance a poradnu, prodejnu zdravotnických prostředků pro pooperační péči a v prvním patře komplex operačního sálu se špičkovou výbavou odpovídající normám Evropské unie a lůžkové oddělení s komfortními dvoulůžkovými pokoji.

Zmenšení prsou

estetická chirurgie, plastická chirurgie – Velká ňadra způsobují často vleklé zdravotní obtíže. Zmenšení prsou je proto žádanou operací. Operace upravuje mírnou asymetrii, zmenšuje pokles prsou a může upravit velikost prsního dvorce.

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie – Plastická chirurgie v Ústí nad Labem nabízí služby estetické a plastické chirurgie, laser centrum, urologické a dermatologické oddělení a spoustu dalších služeb. Přijďte nás navštívit a svěřte se do naší péče.

Načítání trvalo 0.0819 sekund.