+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie Brno, MUDr. Štěpán

Klíčová slova: Plastická chirurgie,estetická chirurgie,liposukce

E-mail: info@stepan-plastika.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ledna 2009

Popis: Na našem pracovišti (Brno) najdete kolektiv zkušených plastických chirurgů, dermatologů a kosmetiček. Mimo kosmetických a laserových zákroků, provádíme zákroky v celém spektru plastické chirurgie a při splnění obvyklých kriterii (doporučení lékaře) i na úhradu zdravotní pojišťovny (mimo 211). Zákroky vyžadující hospitalizaci provádí MUDr. Štěpán na klinice BODY. Středisko diagnostiky kožních pigmentací a plastická chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika) v Brně.

Web: www.stepan-plastika.cz/

Další související informace

Laserová liposukce a jiné

liposukce, péče o tělo – Bezbolestné metody liposukce. Výsledek je trvalý a viditelný po jednom až dvou měsících. Patří mezi nenáročné procesy liposukce s kvalitním výsledkem. Liposukce zmenšují počet tukových buněk v těle.

Le Style-centrum zdraví a krásy České Budějovice

liposukce, lifting, zdraví, dieta, vizáž, relax, m – Le Style centrum zdraví a krásy v centru Českých Budějovic nabízí kompletní služby neinvazivní liposukce - kavitace, radifrekvenční lifting, masážní terapie, kadeřnictví, kosmetika+vizážistika. Le Style-centrum zdraví a krásy České Budějovice

Plastická chirurgie

plastická chirurgie, operace víček, operace prsou – Klinika GHC Praha provádí operaci očních víček, operaci prsou, plastiku obličeje a krku. Používáme technické vybavení světové úrovně. Kromě moderních lékařských postupů a technologií vám poskytneme komfort v příjemném prostředí kliniky v centru Prahy.

Načítání trvalo 0.0595 sekund.