+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie Praha

Klíčová slova: plastická chirurgie Praha, estetické operace

E-mail: esthe@esthe-plastika.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2008

Popis: Hlavní činnosti Esthe plastika jsou estetické operace a plastická chirurgie. Filosofií Esthe plasticka je poskytovat klientovi komplexní služby plastické chirurgie. Plastická chirurgie Praha, klinika plastické chirurgie v Praze Esthé, je tím pravým místem, kde naleznete vysoký standard služeb.

Web: www.esthe-plastika.cz

Další související informace

Plastická chirurgie Bodyestet

plastická chirurgie,estetická chirurgie – Provádíme všechny druhy operací plastické a estetické chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika, atd.). Jde o moderní zdravotnické zařízení na zcela klidném místě v centru Brna. V přízemí najdete recepci, ambulance a poradnu, prodejnu zdravotnických prostředků pro pooperační péči a v prvním patře komplex operačního sálu se špičkovou výbavou odpovídající normám Evropské unie a lůžkové oddělení s komfortními dvoulůžkovými pokoji.

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie – Plastická chirurgie v Ústí nad Labem nabízí služby estetické a plastické chirurgie, laser centrum, urologické a dermatologické oddělení a spoustu dalších služeb. Přijďte nás navštívit a svěřte se do naší péče.

Plastická chirurgie Plzeň

plastická chirurgie Plzeň, plastické operace, plas – Korigujeme oční víčka, nos, boltce, vrásky. Modelujeme rty, zvětšujeme, zmenšujeme prsa. Provádíme liposukci, abdominboplastiku, facelift. Odstraňujeme mateřská znaménka. Dále pak uši, břicho, odsávání tuku.

Načítání trvalo 2.8303 sekund.