+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie Praha

Klíčová slova: plastická chirurgie Praha, estetické operace

E-mail: esthe@esthe-plastika.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ?ervence 2008

Popis: Hlavní činnosti Esthe plastika jsou estetické operace a plastická chirurgie. Filosofií Esthe plasticka je poskytovat klientovi komplexní služby plastické chirurgie. Plastická chirurgie Praha, klinika plastické chirurgie v Praze Esthé, je tím pravým místem, kde naleznete vysoký standard služeb.

Web: www.esthe-plastika.cz

Další související informace

Plastická chirurgie Bodyestet

plastická chirurgie,estetická chirurgie – Provádíme všechny druhy operací plastické a estetické chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika, atd.). Jde o moderní zdravotnické zařízení na zcela klidném místě v centru Brna. V přízemí najdete recepci, ambulance a poradnu, prodejnu zdravotnických prostředků pro pooperační péči a v prvním patře komplex operačního sálu se špičkovou výbavou odpovídající normám Evropské unie a lůžkové oddělení s komfortními dvoulůžkovými pokoji.

Top Esthetic plastická

Plastická chirurgie Praha, Estetická chirurgie Pra – Top Esthetic centrum estetické a oční medicíny s.r.o. Praha je specialistou v oboru estetická a plastická chirurgie. V oboru estetická a plastická chirurgie patříme mezi profesionály, jejichž cílem je mladší, ale přitom přirozený vzhled našich klientů. V oblastech plastická chirurgie a estetická chirurgie děláme například liposukce, epilace, operace víček, odstranění vrásek, odstranění nadměrného pocení, mezoterapii a další zákroky. Estetická a plastická chirurgie jsou našimi specializacemi.

Plastická operace CZ - plastická chirurgie

plastická operace, plastické operace – Plastická operace cz vám poskytne veškeré informace o možnostech plastické i neinvazivní chirurgie, tedy druhy, ceny, ordinace a kliniky. Plastické operace prsou, nosu, břicha, očních víček, obličeje, facelifting, odstranění vrásek, liposukce.

Načítání trvalo 3.1936 sekund.