+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie Šimek

Klíčová slova: plastická chirurgie, estetická chirurgie

E-mail: alsim@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2009

Popis: Privátní plastický chirurg MUDr. Alexandr Šimek se zabývá problematikou v oblasti plastická chirurgie, estetická chirurgie a tumescentní liposukce. Většinu výkonů v místní anestesii provádíme ambulantně, pokud má pacient možnost setrvat 1 - 2 dny v blízkosti pracoviště.

Web: www.esteticka-chirurgie.com/

Další související informace

Plastická chirurgie

plastika,chirurgie,prsou,prsů,plastická chirurgie – Provádíme kosmetické úpravy a operace v oboru estetické plastické chirurgie: tumescentní liposukce, plastika prsou (zvětšení prsou, zmenšení prsou), plastika obličeje (facelifting), plastika nosu, plastika uší, operace očních víček, odstranění pigmentových skvrn, plastika břicha (abdominoplastika), plastika stehen a další.

Plastická chirurgie Brno, MUDr. Štěpán

Plastická chirurgie,estetická chirurgie,liposukce – Na našem pracovišti (Brno) najdete kolektiv zkušených plastických chirurgů, dermatologů a kosmetiček. Mimo kosmetických a laserových zákroků, provádíme zákroky v celém spektru plastické chirurgie a při splnění obvyklých kriterii (doporučení lékaře) i na úhradu zdravotní pojišťovny (mimo 211). Zákroky vyžadující hospitalizaci provádí MUDr. Štěpán na klinice BODY. Středisko diagnostiky kožních pigmentací a plastická chirurgie (zvětšení prsou, liposukce, labioplastika) v Brně.

Načítání trvalo 0.1778 sekund.