+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie Šimek

Klíčová slova: plastická chirurgie, estetická chirurgie

E-mail: alsim@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 13. ?nora 2009

Popis: Privátní plastický chirurg MUDr. Alexandr Šimek se zabývá problematikou v oblasti plastická chirurgie, estetická chirurgie a tumescentní liposukce. Většinu výkonů v místní anestesii provádíme ambulantně, pokud má pacient možnost setrvat 1 - 2 dny v blízkosti pracoviště.

Web: www.esteticka-chirurgie.com/

Další související informace

Laser Esthetic

Plastická chirurgie,praha. – Plastická chirurgie a laserové centrum Laser esthetic je kvalitní laserové centrum v Praze. Naše plastická chirurgie - laserové centrum vás zaručeně nezklame. Estetická medicína pro vás.

Plastická chirurgie

Plastická chirurgie – Plastická chirurgie v Ústí nad Labem nabízí služby estetické a plastické chirurgie, laser centrum, urologické a dermatologické oddělení a spoustu dalších služeb. Přijďte nás navštívit a svěřte se do naší péče.

Plastická chirurgie

plastická chirurgie, operace víček, operace prsou – Klinika GHC Praha provádí operaci očních víček, operaci prsou, plastiku obličeje a krku. Používáme technické vybavení světové úrovně. Kromě moderních lékařských postupů a technologií vám poskytneme komfort v příjemném prostředí kliniky v centru Prahy.

Načítání trvalo 0.0772 sekund.