+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie Vinohrady

Klíčová slova: Vinohrady, poradna pro rozštěpy obličeje, estetick

E-mail: info@plasticka-chirurgie-vinohrady.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. listopadu 2012

Popis: Poskytujeme informace o plastické chirurgii ve Vinohradech.Plastická chirurgie Vinohrady patří ke světoznámým a tradičním centrům plastické chirurgie. Již od svého založení je nositelem nejmodernějších technik a inovačních postupů i v oblasti léčby popálenin, rekonstrukční chirurgie, nápravy vrozených vad, neurovaskulární mikrochirurgie.

Web: www.plasticka-chirurgie-vinohrady.cz/

Další související informace

Penzion Usedlost Pod Vino

Penzion Usedlost Pod Vinohrady, penzion, ubytovan – Rodinný pension Usedlost pod Vinohrady najdete v Hlohovci přímo v srdci Lednicko-Valtického areálu. Ubytování v sedmi luxusních apartmánech se nejlépe hodí pro rodinnou rekreaci, individuální pobyty, agroturistiku a školící pobyty. Udělejte si pohodlí v zimní zahradě či ve společenské místnosti s kachlovými kamny.

Hry pro dívky

Hry pro dívky,dívčí hry,hry,online hry,Barbie hry – Hrejte online hry pro dívky zdarma. Na serveru Pro-divky.cz naleznete dívčí hry na kadeřnictví, vaření, hry s koňmi, oblíkačky, barbie hry a mnohé další. Hrejte hry pro dívky přímo ve Vašem prohlížeči.

Škola v přírodě Libá

Škola v přírodě, ubytování pro školy v přírodě – Škola v přírodě Libá je ideálním místem pro školní pobyty. Nachází se v těsné blízkosti Františkových lázní, je obklopena přírodou a díky tomu nabízí jedno z nejčistším ovzduší v České republice. Prostory jsou zrekonstruovány tak, aby přesně vyhovovaly naší cílové skupině. Škola v přírodě Libá ve svém areálu nabízí hřiště, místo pro táborový oheň, přímo v budově pak solnou jeskyni a infrakomoru, které mají blahodárné účinky na zdraví dětí i dospělých. V dosahu pěší chůze se nachází kaskádové rybníky s písečnými plážemi, staré hrady a zámky a hned za lesem jsou hranice s Německem.

Načítání trvalo 0.0644 sekund.