+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plastická chirurgie

Klíčová slova: plastická chirurgie, operace víček, operace prsou

E-mail: zapis@email-box.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. ?ervence 2012

Popis: Klinika GHC Praha provádí operaci očních víček, operaci prsou, plastiku obličeje a krku. Používáme technické vybavení světové úrovně. Kromě moderních lékařských postupů a technologií vám poskytneme komfort v příjemném prostředí kliniky v centru Prahy.

Web: www.plasticka-chirurgie-ghc.cz/

Další související informace

Laser Esthetic

Plastická chirurgie,praha. – Plastická chirurgie a laserové centrum Laser esthetic je kvalitní laserové centrum v Praze. Naše plastická chirurgie - laserové centrum vás zaručeně nezklame. Estetická medicína pro vás.

Plastická chirurgie Šimek

plastická chirurgie, estetická chirurgie – Privátní plastický chirurg MUDr. Alexandr Šimek se zabývá problematikou v oblasti plastická chirurgie, estetická chirurgie a tumescentní liposukce. Většinu výkonů v místní anestesii provádíme ambulantně, pokud má pacient možnost setrvat 1 - 2 dny v blízkosti pracoviště.

Zdravý vzhled

plastická chirurgie, modelace prsou, liposukce – Když chce někdo dobře vypadat, musí pro to logicky něco udělat. Nejčastěji dochází k tomu, že se lidé rozhodnou pro zdravý životní styl složený z nepřejídání se a také z dostatečného množství pohybu.

Načítání trvalo 0.2056 sekund.