+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plicní ordinace Plzeň

Klíčová slova: plicní ordinace plzeň

E-mail: info@plicnistepanik.cz

Datum vloľení do katalogu: 8. kv?tna 2010

Popis: Provádíme zde diagnostiku a léčbu akutních i chronických onemocnění plic a průdušek od dětského věku do dospělosti včetně infúzní a inhalační léčby. Naše dvě pobočky v Plzni obslouží i několik desítek pacientů najednou.

Web: www.plicnistepanik.cz

Další související informace

Teplná čerpadla - AC Heat

tepelné čerpadlo, vytápění, tepelná čerpadla Plzeň – Tepelná čerpadla vzduch-voda pro vytápění, vybavená inverterem - frekvenčním měničem, elektronicky řízeným vstřikováním chladiva, technologií Carrier a Siemens. Poradenství v oblasti vytápění poskytujeme zdarma. Máte kompletní servis a záruku 7 let.

sportyPLZEN.cz

sport plzen, fotbal plzen, futsal plzen – Přihlašování na sporty, zakládání sportovní akce, rezervace sportoviště a Amatérská Liga v Plzni! Chcete jít sportovat a nemáte s kým? Je VÁS na sport málo? Hledáte spoluhráče či protihráče? Přihlašte se na sport! Založte si sportovní akci a získejte nové hráče! Jak na TO? Potřebujete volné sportoviště na Váš sport? např. ve středu od 18h na Lokomotivě! Jak to funguje? Amatérská Liga v Plzni! Kdo se stane nejlepším amatérem-amatérkou-týmem Plzeňska v daném sportu? Např. Futsal Liga Mistrů! Jak to bude vypadat? Chcete spolupracovat se sportyPLZEN.cz? Koho hledáme? Vedoucí jednotlivých sportů, Jednatele se sportovištěmi, Organizátora Amatérské Ligy, Fotografa, Asistentku, Designera jednoduchých věcí, Administrátora webu atd.. Podrobnější info!

Zahradnické nůžky

nářadí, stroje, přístroje Plzeň – Akumulátorové zahradnické nůžky jsou zahradnické nůžky s integrovaným lithium-iontovým akumulátorem, stříhají bez námahy větve do průměru 18 mm. Přes 600 střihů na jedno nabití akumulátoru - měkké dřevo o průměru až 18 mm a tvrdé dřevo o průměru až 12 mm. Díky vedlejšímu střihacímu systému s pevným protinožem získáte hladký řez bez třepení. 520 gramů lehké, ergonomicky vypilované nůžky šetří vaše síly i při dlouhodobém použití.

Načítání trvalo 0.0648 sekund.