+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Plíseň nehtů

Klíčová slova: Plíseň nehtů

Datum vloľení do katalogu: 24. dubna 2010

Popis: Plíseň nehtů, odborně onychomykóza je vnímána spíš jako kosmetický problém. Vypadá skutečně nehezky a může pokazit celkový dojem jinak hezkých a upravených nohou a rukou. . Základem je odborná léčba těchto plísní.

Web: plisen-nehtu.cz

Další související informace

SolarVenti

větrání, odvlhčování, temperování, plíseň – Prodej a montáž teplovzdušných solárních panelů SolarVenti na odstraňování vlhkosti a temperování chalup, chat, domů, sklepů, atd. Odstraňuje vlhkost, plíseň a zatuchlý vzduch. Nezávislý na elektřině. Řízený sluncem.

Nehtové studio v Brně

gelové nehty brno,modeláž brno,zdobení nehtů brno – Nehtové studio Perfect Nails v Brně vám nabízí modeláž nehtů UV gelem, acrygelem, tekutou pryskyřicí, potažení přírodních nehtů gelem, manikúru, p-shine, permanentní lakování, zdobení přírodních a gelových nehtů. V našem studiu oceníte především kvalitu, preciznost a individuální přístup.

Vše o nehtech

nehty,péče o nehty,úprava nehtů – Manikůra a pedikůra již není luxus, ale patří k základům hygieny. Zdravé a pěstěné nehty jsou vizitkou každého člověka. Poradíme vám, jak o ně pečovat, jaké jsou nové trendy v péči o nehty. Nehty hrají důležitou roli při ochraně velmi citlivých prstů. Jsou vystaveny mnoha škodlivým vlivům, které je oslabují a způsobují lámavost. U nás se dozvíte, jak se o ně postarat, aby byly zdravé, krásné a silné.

Načítání trvalo 0.0630 sekund.