+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Pohl

Klíčová slova: lékař

E-mail: jakub.carva@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ??jna 2013

Popis: Navštivte ambulanci praktického lékaře pro děti v Praze 4 Písnici. Zde v nově zrekonstruovaných prostorách ordinace se na vás a vaše děti těší MUDr. Jindřich Pohl společně se zdravotní sestrou.

Web: www.pediatrie-pohl.cz

Další související informace

Afty

Afty – Tento typ problému způsobuje bolesti, nejčastěji při konzumování jídla, nebo při pití. V případě ústních aft se jedná o infekci úst způsobené plísní Candida. Tento problém může být také i chronický. Pokud se chcete vyhnou výskytu ústných aft měli by jste podniknout jistá opatření a to zejména dodržovat ústní hygienu.

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Zánět a jeho léčba

Zánět – Představuje typ nespecifické imunitní reakce. Tyto reakce jsou způsobeny poškozením živé tkáně. Mnoho lidí trápí záněty močových cest. S tímto problémem by se mělo zajít k odborníkovi, nemělo by se s ním otálet ale včas ho léčit.

Načítání trvalo 0.0908 sekund.