+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

pomoc

Klíčová slova: sbírka, veřejná sbírka, Filipíny, pomoc, charita

E-mail: info@tabang.eu

Datum vloľení do katalogu: 3. ledna 2010

Popis: Adresná charitativní veřejná sbírka - pomoc konkrétním pacientům žijícím ve státě Filipíny se závažnými, zejména vrozenými zdravotními problémy. Přispějte prvnímu přijemci, kterým je dnes pětiletá Vanessa, které byl kvůli vrozené vadě zažívacího ústrojí ihned po narození chirurgicky proveden vývod břichem. Z výtěžku sbírky by měla být financována operace, jejímž cílem je přesunout vývod na správné místo. Podle lékařů je pro operaci vhodná doba. Přispět je možno převodem či vkladem na účet nebo pořízením obrazu. Přispěním do sbírky můžete snížit svoji daňovou povinnost. O použití výtěžku ze sbírky budeme na webu informovat.

Web: www.tabang.eu

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Kavitace Praha

Kavitace Praha, kavitace, liposukce Praha – Kavitace Praha: kavitace a liposukce, neinvazní metoda k redukci odbourání tukových polštářků v tkání a tvarování postavy. Kavitace pomáhá ke zlepšení stavu lokálně nahromaděného tuku a celulitidy. Zeštíhlení břichy i stehen, kavitace a neinvazní liposukce.

psychoterapieČ.Budějovice

psychoterapie, psycholog, konzultace, pomoc – Psychoterapie a psychologické konzultace, odborná pomoc při řešení osobních či vztahových problémů. Nabídka pro jednotlivce (dospělé, dospívající) i páry. Konzultace probíhají v kanceláři v centru Českých Budějovic.

Načítání trvalo 0.2423 sekund.