+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradenstvo Dagmar

Klíčová slova: energia, telo, dagmar, poradna, poradenstvo, sila

E-mail: poradenstvodagmar@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 25. ?nora 2012

Popis: Diagnostika, zdravie, riešenie zdravia, vzťahov, práce. Energia na riešenie zdravia písomnou formou s dodávaním na diaľku. Dodávanie min. od 30 dni do 4 až viac mesiacov. Nepotrebujete nikam osobne chodiť. Všetko riešime listom alebo emailom.

Web: www.poradenstvodagmar.jex.cz

Další související informace

Zdravý styl

Zdarma, zdraví, tělo, krása, kosmetika, potraviny. – Z domácích možností, které míváme denně po ruce, můžeme pečovat o zdraví těla i ducha a o jejich Krásu, čili opečujeme vnější vzhled. To nám umožní byliny, potraviny, krémy.. Dostupně, levně, přirozeně - bez chemikálií a konzervačních složek, zdravě. Uděláme mnoho pro sebe a své blízké. Budeme mít radost. Kategorie na webu: Domácí lékárna a Kosmetika.

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Hubnutí s nutričním speci

hubnutí, zdraví, dieta, poradna, výživa – Seznamte se s komplexní nutriční typologií, díky níž zhubnete přirozeně potřebná kila. Pod dohledem výživového specialisty v desítkách poboček po celé České republice. Už žádné hladovění a jo-jo efekty.

Načítání trvalo 0.0952 sekund.