+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradna homeopatie Praha

Klíčová slova: homeopatie, praha, brno, poradna, přednášky

E-mail: shiva33@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2014

Popis: Homeopatie je léčebná metoda používaná zejména v alternativní medicíně. Používá vysoce ředěné (tzv. potencované) látky, které ve vyšší dávce u zdravého člověka vyvolávají příznaky podobné těm, jaké má léčená choroba.

Web: www.homeopatie-holesta.cz

Další související informace

Kurzy Bowenovy techniky

Bowenova, technika, masáž, kurzy, Brno, Praha – Kurzy Bowenovy techniky I.-III. - intenzívní kurzy v malých skupinách, praktická ošetření. Pomáhá při bolesti svalů, šlach a kloubů po běžných i sportovních poraněních, namoženích, úrazech a dalších stavech - odstraňuje spazmy a jejich následky. Uvolňuje hluboké vrstvy tkání, zlepšuje prokrvení a tím zlepšuje funkci vnitřních orgánů. Vhodné a bezpečné pro budoucí maminky.

Masérské kurzy a masáže B

masérské kurzy, masáže, Brno, Praha, Bowenova tech – Masérské kurzy a masáže Bowenovy techniky (Bodové myofasciální techniky) Brno a Praha. Masáž s obrovskými možnostmi pro profesionály i laiky. Výuka v malých skupinách s individuálním přístupem zkušeného lektora s vysokou odborností.

Plavání pro kojence Praha

Plavání, kojenci, Praha, Plavání kojenců a batolat – Přehledný průvodce plaváním kojenců pro Prahu a okolí. Na této stránce naleznete pravidelně aktualizovanou databázi plavání pro kojence v Praze. Vyberte svému miminku to nejlepší plavání v blízkosti Vaší lokality.

Načítání trvalo 0.0707 sekund.