+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradna homeopatie Praha

Klíčová slova: homeopatie, praha, brno, poradna, přednášky

E-mail: shiva33@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. ?nora 2014

Popis: Homeopatie je léčebná metoda používaná zejména v alternativní medicíně. Používá vysoce ředěné (tzv. potencované) látky, které ve vyšší dávce u zdravého člověka vyvolávají příznaky podobné těm, jaké má léčená choroba.

Web: www.homeopatie-holesta.cz

Další související informace

Stomatologická laboratoř

Zubní laboratoř, Brno, keramika celokeramika fixní – Zubni laboratoř specializujicí se na výrobu veškerých fixních náhrad. Fixní náhrady vyrábíme také z celokeramiky, kovokeramiky i na implantáty, sleněné pilíře. Naše specialita je kovokeramika a celokeramika.

Zubní implantáty Praha

Zubní, implantáty, Praha – Nové zuby na počkání? V Alfadent Vám stačí jediná návštěva a systém CEREC. Nevěříte? Špičková 3D technologie CEREC, v kombinaci s nejmodernějšími zubními materiály jako je keramická ocel, umožňuje digitálně navrhnout a počítačem vyrobit na počkání Vaše nové zuby, korunky, můstky a další řešení, která dříve zabírala dlouhý čas a několik návštěv zubaře.

Zubař Praha

Zubař, Praha – Prioritou naší zubní ordinace při ošetření je pohodlí pacienta a bezbolestnost zákroku. Zubař Vám vše podrobně vysvětlí a pomůže Vám při řešení Vašeho plánu zubní léčby podle Vašich časových a finančních možností. Chceme, aby se lékaři kliniky a zubní ordinace AlfaDent stali Vašimi přáteli.

Načítání trvalo 0.0833 sekund.