+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradna pro duševní zdraví, psychoterapie

Klíčová slova: psychoterapie, psychologická poradna

E-mail: zuzana.tesinska@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2008

Popis: Psychoterapeutka Mgr. Zuzana Těšínská poskytuje konzultace a poradenství v oblasti rozvoje osobnosti. Zaměření na duševní zdraví, psychosomatiku, partnerské a rodinné vztahy, speciální a předškolní pedagogiku, orientace na řešení.

Web: www.rodinna-terapie.eu

Další související informace

Veronika Pavlů

psycholog,psychologie,psychoterapie,arteterapie, – Psychologická poradna a arteterapeutická dílna - psychologie, psychoterapie, arteterapie. Individuální a párové konzultace, rodinná terapie a rodinné konzultace, skupinová sezení. Supervize, Komunitní plánování. Lektorská činnost, semináře a workshopy. Průzkum zákaznického prostředí pro firmy.

Psychoterapie, hypnóza

psychoterapie, psychologie, hypnóza, hypnoterapie – Nabízím individuální, párovou a rodinnou psychoterapii a hypnózu.Pokud jste se ocitli v situaci, kdy byste chtěli, aby Váš život šel jinou cestou nebo chcete jen změnit či zlepšit nějakou jeho dílčí část, jste na správném místě. Budu ráda průvodcem na Vaší cestě za lepší budoucností. Obrátit se na mě můžete s jakýmkoli problémem, o kterém se domníváte nebo alespoň máte jiskřičku naděje či zvědavosti, že půjde řešit právě psychoterapeutickou cestou. Jen namátkou zde uvedu problémy, které Vás sem mohly zavést: # partnerské problémy, # osobní problémy # obtížné životní situace # deprese # psychosomatická onemocnění # výchovné obtíže # závislosti # stres # seberozvoj # nespokojenost v nějaké oblasti # komunikační obtíže.

Hypnotická psychoterapie

astrologie,psychoterapie,grafologie,poradenství, – Poradenství z oboru astrologie, grafologie a hypnotické psychoterapie. Pomůžeme Vám vyřešit dlouhodobější potíže a trápení, v rozvoji sebe sama a poskytneme pomoc při důležitém rozhodování. Při práci vybírám vámi preferovaný obor nebo je kombinuji.

Načítání trvalo 0.0612 sekund.