+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradna pro duševní zdraví, psychoterapie

Klíčová slova: psychoterapie, psychologická poradna

E-mail: zuzana.tesinska@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 23. listopadu 2008

Popis: Psychoterapeutka Mgr. Zuzana Těšínská poskytuje konzultace a poradenství v oblasti rozvoje osobnosti. Zaměření na duševní zdraví, psychosomatiku, partnerské a rodinné vztahy, speciální a předškolní pedagogiku, orientace na řešení.

Web: www.rodinna-terapie.eu

Další související informace

Psychoterapie

Psychoterapie,hypnóza,diagnostika,poradenství – Nabízím služby v oblasti osobního rozvoje, dále poskytuji psychologickou péči v těžkých životních situacích.Pořádám semináře tématicky zaměřené, především na otázky šikany, domácího násilí a drogové závislosti.

Budoár duševní pohody

psychoterapie, koučink, psycholog, poradna – Centrum osobního rozvoje. Poskytujeme psychoterapii a koučink, kreativní testování osobnosti a zážitkové workshopy. Můžeme vám pomoci se zvládáním životních krizí, psychickými obtížemi, mezilidskými vztahy nebo osobní rozvojem. Specializujeme se na práci se sny a s tělem. Vycházíme z toho, že každý je jedinečná individualita s nesmírným potenciálem a téměř neomezenými možnostmi rozvoje. Nechápeme Vás tedy jako pacienta, ale jako člověka. Nestavíme se do role experta na Vás a Váš život - naše role a kompetence spočívá v efektivní podpoře nalézání Vaší vlastní cesty.

Psycholog Hradec Králové

Hradec Králové,psychoterapie, psycholog, psycholog – Psychoterapeutické centrum Hradec Králové poskytuje psychologickou pomoc při léčbě psychických a psychosomatických potíží. Terapeutická intervence v životní krizi, při potížích v mezilidských vztazích, problémech v navazování vztahů, úzkosti a strachu, závislosti na alkoholu a návykových látkách. Klient v rámci systematické psychoterapie hledá postupné kroky, jak měnit svůj život podle svých potřeb a přání. Terapie probíhá za naprosté diskrétnosti a zajištění anonymity všech klientů.

Načítání trvalo 0.0541 sekund.