+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradna pro osobní růst

Klíčová slova: seberozvoj, seberůst, poradna, poradenství

E-mail: seberozvijeni@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ?nora 2012

Popis: Nabízíme psychoterapeutické nebo poradenské konzultace při řešení osobních, citových, partnerských, rodinných, pracovních, osobních či jiných problémů a také na seberozvoj osobnosti. Konzultace jsou možné ve formě seberůstové skupiny či individuálního poradenství. Mezi naše služby patří také terapie se zvířetem.

Web: www.seberozvijeni.cz

Další související informace

Wellness konzultant

hubnutí, poradenství, nadváha, podváha, životní st – Nabízím poradenství v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Úprava váhy, regenerace, sport, zlepšení stravovacích návyků. Osobní vedení a podpora klienta po telefonu. Vypracování a prezentace \"analýzy stavby těla\". On-line poradna + chat. Správná snídaně.

Štítná žláza

Štítná žláza – Svým tvarem připomíná motýle. Ke své produkci hormonu potřebuje jód. Tato největší žláza v těle má za úkol vytvořit hormon štítné žlázy. Z tohoto důvodu má štítná žláza velice důležitou roli v regulaci tělesného metabolismu a rovnováhy vápníku.

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Načítání trvalo 0.0513 sekund.