+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Poradna pro zdraví - inst

Klíčová slova: Masáž, Hubnutí,

E-mail: poradnaprozdravi@poradnaprozdravi.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ledna 2010

Popis: popis Institut zdraví a krásy – poradenství jako alternativní medicína, kosmetika, formování těla, detoxikace, masáže, nehtový design a další. Institut zdraví a krásy nabízí svým zákazníkům ucelený systém pro zdraví v oblasti odborného poradenství i komplexní péči v celé škále standardních postupů celostní medicíny, prověřené léčebnými postupy dlouhými staletími a současně kontrolované za použití posledních vědeckých a lékařských poznatků.

Web: www.poradnaprozdravi.cz/

Další související informace

Diety na hubnutí

fitness, wellness, hubnutí, dietologická poradna, – Stránky www.ucinne-diety.cz Vám poslouží jako osobní dietologická poradna online. Zjistíte nejčastější diety, co obnáší krátkodobé diety a s čím naopak musíte počítat u dlouhodobějších plánů hubnutí.

Obezitologie

obezitolog, obezitologie, obezitologická poradna, – V dnešním uspěchaném světě není jednoduché dodržovat zdravou životosprávu. Pro ty, kteří už boj se svou postavou vzdávají by se měli obrátit na dobrého obezitologa zabývající se obezitologií.

Vegall, doplňky stravy na

přechod, klimakterium, menopauza, bušení srdce, – Informace o preparátech se včelími produkty, jejich vlastnostech. Možnost nákupu také za velkoobchodní ceny. Doplňky stravy určené zejména ženám v období klimakteria. V nabídce i preparáty pro muže při andropauze a přípravek na revmatické potíže.

Načítání trvalo 0.2370 sekund.