+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Portál o eHealth

Klíčová slova: eHealth, elektronické zdravotnictví, e-recepty

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2012

Popis: Odborný portál o elektronickém zdravotnictví nabízí informace z oblasti digitalizace, digitálního zpracování dat a komunikace ve zdravotnických zařízeních a mnoho dalšího. Portál je určen jak pro odbornou veřejnost, tak i pro pacienty a další zájemce o eHealth a jeho postupném zavádění do praxe v ČR.

Web: www.ezdrav.cz/

Další související informace

Náplně do ecigaret

ecigarety, odvykani, elektronicke cigarety – Patrony do ecigaret jsou nepostradatelnými částmi ecigaret. Díky nim se do ecigaret dodává náplň, která je obohacena o nikotin. Ten se při vdechování společně s párou dostává do těla kuřáka. Tyto náplně navíc bývají i ve více provedeních, když jsou na výběr jak intenzity nikotinu v náplni, tak její příchutě.

Židlové výtahy

vybavení bytu, zdraví a zdravotnictví, výtahy a sc – Dělají Vám problémy schodiště? Pořiďte si elektrické židlové výtahy na schodiště Stannah. Dodavatel rovných nebo točitých schodišťových sedaček pro ty, kteří obtížně zdolávají schodiště. Dodavatel rovných nebo točitých schodišťových sedaček pro ty, kteří obtížně zdolávají schodiště. Schodišťové sedačky Stannah

Internetový obchodní dům CALISTO

elektronické cigarety, liquid, cartomizer, zippo – Internetový obchod CALISTO nabízí širokou škálu zboží, jako elektronické cigarety, liquidy, Zippo, hlavolamy, hry, puzzle, šachy, příslušenství pro mobilní telefony a foto-video, army a mnoho dalšího.

Načítání trvalo 2.4878 sekund.