+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Portál o eHealth

Klíčová slova: eHealth, elektronické zdravotnictví, e-recepty

Datum vloľení do katalogu: 16. ??jna 2012

Popis: Odborný portál o elektronickém zdravotnictví nabízí informace z oblasti digitalizace, digitálního zpracování dat a komunikace ve zdravotnických zařízeních a mnoho dalšího. Portál je určen jak pro odbornou veřejnost, tak i pro pacienty a další zájemce o eHealth a jeho postupném zavádění do praxe v ČR.

Web: www.ezdrav.cz/

Další související informace

Elektronická cigareta

elektronická cigareta, elektronické cigarety – Elektronické cigarety, náplně, nabíječky, baterie a jiné příslušenství k elektronickým cigaretám nejvyšší kvality za nejlepší ceny. Doručení do 24hodin od přijetí objednávky. Naučte se kouřit zdravěji a levněji s námi.

Elektronické knihy - eknihy

elektronické knihy,eknihy,e-knihy – Elektronické knihy - knihkupectví Elibellus nabízí elektronické knihy různých žánrů. Naše knihkupectví se zaměřuje na eknihy, sleduje trendy a přizpůsobuje jim svou nabídku. Eknihy žánru beletrie, naučné, pro děti a jiné.

E-cigarety levně

cigarety, e-cigarety, ecigarety, elektronické – Nabízíme elegantní, kvalitní a levné elektronické cigarety a veškeré jejich příslušenství. Momentálně máme v nabídce více než tisíc produktů, tak neváhejte a ušetřete oproti klasickým cigaretám v řádu tisíců.

Načítání trvalo 0.0592 sekund.