+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Posílení imunity

Klíčová slova: chřipka, angína, imunita, rakovina, alergie

E-mail: info@imunovital.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2010

Popis: Imuno Vital je, pro jeho široké spektrum záběru, ideální k prevenci i při léčbě chřipky, angíny, nachlazení, ale také v boji proti alergiím, zánětům, plísním a dokonce i maligním buňkám. Je vyráběný z nejkvalitnějšího glukanu.

Web: www.imunovital.cz

Další související informace

Krevní tlak

Krevní tlak – Stále víc a víc lidí si stěžuje na některý z typů krevního tlaku, či už vysokého nebo nízkého krevního tlaku. Tyto problémy bývají doprovázeny nepříjemnými symptomy, nejčastěji bolestí hlavy. V případě, že máte některé z níže uvedených příznaků, neměli by jste tento problém dále odkládat.

Imunita dětí

Imunita dětí, imunitní systém dítěte, alergie – Imunita dětí - imunitní systém dítěte. Podporujeme oslabený imunitní systém u dětí přirozeným způsobem.Pomůžeme Vám s atopický ekzém, alergie, průjmy, zácpy, laryngitidy, nechutenství, poruchy krvetvorby, virózy u dětí. Opakované nemoci dětí. Poruchy imunity dětí.

Enterosgel

kocovina, detoxikace, průjem, antibiotika, alergie – Přípravek Enterosgel je vhodný na léčbu průjmů, detoxikaci organismu, proti akné a kocovině dále na léčbu kocoviny,průjmů,otrav,alerigí a detoxikace organismu.ENTEROSGEL je léčivý preparát, enterosorbent, odvádí z organizmu škodlivé látky. Je to něco jako "chytrá" houba s póry, jejichž velikost odpovídá velikosti molekul škodlivých látek. Prospěšné látky preparát nesorbuje.

Načítání trvalo 0.1001 sekund.