+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Posílení imunity

Klíčová slova: chřipka, angína, imunita, rakovina, alergie

E-mail: info@imunovital.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ?nora 2010

Popis: Imuno Vital je, pro jeho široké spektrum záběru, ideální k prevenci i při léčbě chřipky, angíny, nachlazení, ale také v boji proti alergiím, zánětům, plísním a dokonce i maligním buňkám. Je vyráběný z nejkvalitnějšího glukanu.

Web: www.imunovital.cz

Další související informace

Bolest v krku

bolest v krku, mandle, angína, zdraví – Bolest v krku je jednou z velmi častých obtíží každého člověka. Vždy se jedná o symtom nějakého onemocnění. Může se takto projevit virová infekce či rýma. Nejčastěji se ale s bolestí v krku setkáme jako s průvodním jevem zánětu ústní části hltanu nebo zánětu mandlí (tzv. angíny). Podíváme se na příznaky a příčiny bolesti v krku, jejich léčbu, na doporučené potravinové doplňky. Řekneme si, kdy je nutné navštívit lékaře, jaké mohou nastat komplikace onemocnění krku a na závěr rady ohledně prevence a doporučení. Připravujeme poradnu s odborným lékařem.

Čínská medicína

čínská medicína,alergie,rakovina,chřipka – Naše internetové stránky Čínská medicína se zabývají technikou čínského léčitelství a základními produkty čínské medicíny. Přesněji řečeno, nabízíme to nejlepší co naše příroda poskytuje a to jsou biologicky aktivní doplňky stravy /dále jen BADy/, které spadají do kategorie parafarmaceutických výrobků. Zároveň se naše stránky Čínská medicína orientují na indikaci, dávkování a způsob užití těchto BADů při prevenci a léčbě nemocí.

Liposukce

bezbolestná liposukce, tumescentní liposukce – Bezbolestná a účinná tumescentní liposukce bez narkózy. Tumescentní liposukce provádíme v Praze i v Brně a jako přední specialisté máme nejvíce provedených liposukcí v ČR. Nejlepší kvalitu si teď můžete dopřát i Vy!

Načítání trvalo 0.0656 sekund.