+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktický lékař - pediatr

Klíčová slova: Lékař,pediatr,očkování,prevence,zdraví,medicína.

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2012

Popis: Praktický lékař pro děti a dorost, pediatr, očkování, preventivní prohlídky, poradenství, zdravotnické služby, pediatr, novorozenecká a kojenecká poradna, zdravotnické služby všeobecně v rámci oboru.

Web: mudr-jana-konvickova.webnode.cz/

Další související informace

Magazín o zdraví

zdraví,medícna,léky,nemoci,vitamíny,zivotní styl – Články o zdraví a medicíně. Rady pro všechy nemoci - akné, hubnutí, celulitída, vlasy, kůže, pleť. Přírodní přípravky, léky, vitamíny a jejich použití. Kosmetika - jak na ni? Jak si vybrat správně?

Quvital

Quvital, koenzym,Q10,imunita,zdraví – Quvital obsahuje speciální aktivní formu koenzymu Q10 (Ubiquinone) se zlepšenou rozpustností ve vodě. U této formy koenzymu Q10 byla prokázána značně zvýšená biologická dostupnost, to znamená nižší potřeba konzumace pro stejný nebo zvýšený efekt v porovnání s běžnými formami. Koenzym Q10 je přírodní látka přítomna v buňkách lidského těla. Je to klíčová směs na uvolňování energie z potravy a napomáhá při získávaní vitality. Jako silný antioxidant působí proti volným radikálům přímo na místě jejich vzniku a následně zabraňuje poškozování buněk.

Načítání trvalo 0.0567 sekund.