+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktický lékař - pediatr

Klíčová slova: Lékař,pediatr,očkování,prevence,zdraví,medicína.

Datum vloľení do katalogu: 15. srpna 2012

Popis: Praktický lékař pro děti a dorost, pediatr, očkování, preventivní prohlídky, poradenství, zdravotnické služby, pediatr, novorozenecká a kojenecká poradna, zdravotnické služby všeobecně v rámci oboru.

Web: mudr-jana-konvickova.webnode.cz/

Další související informace

Zdraví a lléky

zdraví, léky, kosmetika – Zdraví a léky je internetový obchod, který prodává farmaceutické a kosmetické výrobky. E-shop nabízí široký výběr léků pro muže, ženy a děti, ale také léky pro další specifické skupiny zákazníků jakou jsou například diabetici, těhotné a kojící ženy, sportovci nebo lidé trpící bolestmi zad a kloubů. V nabídce jsou uvedeny také podpůrné prostředky na myšlení a koncentraci, intimní chvíle nebo redukci váhy. K dostání jsou také dnes často poptávaná homeopatika, bio a přírodní produkty. Opomenout nelze zdravotní pomůcky a kvalitní kosmetické přípravky. Internetový obchod provozuje firma Lékárna u Rubínu, a.s., má více než desetiletou zkušenost s provozem lékáren. V současné době provozuje v Brně tři lékárny. Tato lékárna patří svým obratem k největším lékárnám v ČR.

Cicatridina sprej a mast s kyselinou hyaluronovou

zdraví, léky, Cicatridina, sprej, mast, hojení – Cicatridina sprej a mast jsou vhodné pro použití při hojení povrchových a hlubokých ran jako jsou oděrky, popáleniny, operační rány, proleženiny nebo vředy.

Zdravé noviny

zdraví, zdravý životní styl – Novinky ze světa zdravého životního stylu. Pokud vás tato problematika zajímá, neotálejte a navštivte náš web, na kterém jistě najdete mnoho dobrých rad a tipů pro váš zdravější život.

Načítání trvalo 0.0748 sekund.