+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktický lékař Havířov

Klíčová slova: praktický lékař Havířov, obvodní lékař Havířov

E-mail: ambulance.moje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 1. ledna 2013

Popis: Hledáte praktického lékaře v Havířově? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Dům zdraví, Karvinská 5/1518, Havířov. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Web: www.praktickylekarhavirov.cz/

Další související informace

Praktický lékař Opava

praktický lékař Opava, obvodní lékař Opava – Hledáte praktického lékaře v Olomouci? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Pekařská 83, Opava. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Lekar, Mlada Boleslav

praktický lékař Mladá Boleslav, obvodní lékař Mlad – Hledáte praktického lékaře v Mladá Boleslav? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Tř. Václava Klementa 1459, Mladá Boleslav. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Načítání trvalo 0.0588 sekund.