+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktický lékař Karlovy Vary

Klíčová slova: praktický lékař Karlovy Vary, obvodní lékař

E-mail: ambulance.moje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2013

Popis: Hledáte praktického lékaře v Mladá Boleslav? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Chebská 355/49, Karlovy Vary. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Web: www.praktickylekarkarlovyvary.cz/

Další související informace

Autodoprava Škoda

autodoprava, Karlovy Vary, vyklízení, stěhování – Dodávková a nákladní autodoprava. Přeprava materiálu a zboží, zásobování, stěhování, vyklízení sklepů, půd, bytových a nebytových prostor, odvoz starých praček, lednic, koberců, nábytku. Dále doprava písku, betonu, štěrku, zeminy a odvoz suti, stavebního odpadu. Používáme vozy Ford Transit 350L (vysoký, dlouhý, cca.12m3, nosnost 1.5t) a Multicar sklápěč (nosnost 1.8t). Pro více informací navštivte naše internetové stránky: www.AutodopravaSkoda.cz

Praktický lékař Ostrava

praktický lékař Ostrava, obvodní lékař Ostrava – Hledáte praktického lékaře v Ostravě? Moje Ambulance je řešení. 2 pobočky v Ostravě, 12 hodinová ordinační doba, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás v Centru a Porubě. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Realitní kancelář Kreal.cz

realitní kancelář, Karlovy Vary, reality, makléř – Realitní kancelář Kreal.cz nabízí široké veřejnosti své služby nejen na území Karlovarského kraje. Poradíme vám s prodejem, nákupem nebo s pronájmem a vše vyřešíme za vás. Vyberte si svoji budoucí nemovitost z naší nabídky. Řešíme exekuce nemovitostí.

Načítání trvalo 0.0820 sekund.