+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktický lékař Opava

Klíčová slova: praktický lékař Opava, obvodní lékař Opava

E-mail: ambulance.moje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 30. ledna 2013

Popis: Hledáte praktického lékaře v Olomouci? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Pekařská 83, Opava. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Web: www.praktickylekaropava.cz/

Další související informace

Praktický lékař Zlín

praktický lékař zlín, obvodní lékař zlín, praktik – Hledáte praktického lékaře ve Zlíně? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online!

Praktický lékař Havířov

praktický lékař Havířov, obvodní lékař Havířov – Hledáte praktického lékaře v Havířově? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Dům zdraví, Karvinská 5/1518, Havířov. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Pohl

lékař – Navštivte ambulanci praktického lékaře pro děti v Praze 4 Písnici. Zde v nově zrekonstruovaných prostorách ordinace se na vás a vaše děti těší MUDr. Jindřich Pohl společně se zdravotní sestrou.

Načítání trvalo 3.3357 sekund.