+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktický lékař Plzeň

Klíčová slova: praktický lékař Plzeň, obvodní lékař Plzeň, prakti

E-mail: ambulance.moje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. prosince 2012

Popis: Hledáte praktického lékaře v Plzni? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online!

Web: www.praktickylekarplzen.cz/

Další související informace

Kalina plicní lékař

plicní lékař – MUDr. Pavel Kalina je odborný lékař pro nemoci plicní, léčení astmatu, CHOPN, zápalu plic a dalších plicních nemocí. Poskytuje spirometrické vyšetření pro stanovení diagnózy astmatu. Každé úterý je poradna pro odvykání kouření, před návštěvou je nezbytné se telefonicky objednat.

Dobrý catering - Karlovy

catering, firemní oslavy, Plzeň, Karlovy Vary, Dob – Dobrý catering, to jsou cateringové služby od profesionálů. Chcete uspořádat společenskou akci, na které by mělo být zajištěno kvalitní jídlo a pití? Pak jsme tu přímo pro Vás. Připravíme raut, banket, firemní oslavu, garden party, oslavu narozenin…Dobrý catering - připravíme banket, raut, firemní oslavy, garden party…

Praktický lékař Ostrava

praktický lékař Ostrava, obvodní lékař Ostrava – Hledáte praktického lékaře v Ostravě? Moje Ambulance je řešení. 2 pobočky v Ostravě, 12 hodinová ordinační doba, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás v Centru a Porubě. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Načítání trvalo 0.0809 sekund.