+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Praktický lékař Praha

Klíčová slova: praktický lékař Praha, obvodní lékař Praha

E-mail: ambulance.moje@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. ledna 2013

Popis: Hledáte praktického lékaře v Praze? Moje Ambulance je řešení. 4 pobočky v Praze, 12 hodinová ordinační doba, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás v Braníku, Jinonicích, Proseku a Hostivaři. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Web: www.prakticky-lekar-praha.cz/

Další související informace

Oční optik Praha 4

oční optik Praha 4, oční optika Praha, oční optika – Oční optik Praha 4: brýle, pouzdra, roztoky na kontaktní čočky. Zhotovování a opravy brýlí. Tuzemské i zahraniční obruby, veškerý sortiment kvalitních skel, sluneční brýle. Prodej za hotové i na poukazy.

Barvy Praha 10

Barvy Praha 10, barvy Praha, laky Praha 10, laky – Barvy Praha 10: laky, barvy, fasádní barvy, barvy a laky na dřevo. Široký sortiment pro malíře, stavební firmy i koncového zákazníka. Barvy Dulux, Primalex, Dissner, Pigrol … Barvy a laky, fasádní barvy pro široké využití, míchání barev.

Praktický lékař Liberec

praktický lékař Liberec, obvodní lékař Liberec – Hledáte praktického lékaře v Liberci? Moje Ambulance je řešení. Nabízíme 12 hodinovou ordinační dobu, online objednávání, příjemný a erudovaný personál a mnoho dalších výhod. Stačí se jednoduše zaregistrovat online! Moje ambulance je síť ordinací praktických lékařů pro dospělé s ambulancemi v celé ČR. Ordinační doba 12 hodin denně. Najdete nás na adrese Soukenné náměstí 2a/669, Liberec. Moje Ambulance - Váš praktický lékař.

Načítání trvalo 0.0546 sekund.