+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Prasečí chřipka A/H1N1

Klíčová slova: Praseci chripka, mexicka chripka, virus A/H1N1

E-mail: info@mexickachripka.eu

Datum vloľení do katalogu: 9. ?ervna 2009

Popis: Informace o Prasečí neboli Mexické chřipce a jejím viru A/H1N1. Aktualizované informace ze světa, ministerstva zdravotnictví a státního zdravotního ústavu. Prevence, analýzy, rozbory a tipy, jak předejít pandemii, případně minimalizovat nákazu virem.

Web: www.mexickachripka.eu

Další související informace

Pleť a její péče

Pleť – Nejeden z vás není spokojený se svou pletí. Velké procento lidí bylo bohužel obdařeno problematickou pletí, proto je nutné, v případě vaší nespokojenosti začít podnikat jisté opatření. K tomu, aby jste dosáhli krásně vypadající pleť musíte nejprve identifikovat jaký typ pleti máte, až pak můžete zvolit vhodnou péči o pleť.

Kapavka - příznaky, léčba

kapavka,pohlavní nemoc,komplikace,příznaky,léčba – Jedná se o jednu z nejrozšířenějších pohlavních nemocí způsobenou bakterií Neisseria gonorrhoeae. U mužů se projevuje typickými potížemi při močení spojenými s pálením a hnisavým výtokem. U žen velice často mívá bezpříznakovou formu, v čemž tkví její nebezpečnost.

Čajový dýchánek

čaj, černý čaj, zelený čaj, sypaný čaj, rooibos – Zajímavosti ze světa čaje. Rady k používání a přípravě čajů. Zde se dozvíte o typech čajů, způsobech přípravy, pěstování čaje, starobylé historii a legendách o čaji a také o léčivých vlastnostech čaje.

Načítání trvalo 0.0698 sekund.